Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti laknátok együtt egy régi...

Ti laknátok együtt egy régi butorozatlan házba vele?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt. Az én szüleim külön élnek.De éltünk együtt anyukámnál is apunál is. Csak sajna nem igazán működött ez a szlökkel együtt élés.Anyunál inkább az volt a gond hogy ha mondott valamit a páromnak nem úgy csinálta például takaritással kapcsolatban vagy ilyenek.Apu meg sűrűn ivott veszekedett velünk,zavartuk egymást... a párom szüleinél meg szintén nem lakhatunk mivel ott állitólag nincs elég hely.Külön házba hogy beköltözzünk arra meg nincs lehetőségünk a páromnak van egy külön háza de az nagyon régi rossz öreg ház rengeteget kellene rá költeni abbana házban van egy külön kis épólet ott meghúzódhatnánk de az is nagyon rossz állapotban van.Az én szüleim hallani se akarnak a barátomról nem enegi apu se hogy hozzá,menjünk meg anyu se ivel a párom szüleinél se lehetek én se.
2015. jan. 4. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi öreg házat eladni és venni helyette egy kis lakást.

Szerintem elég jó megoldás. De ha mindketten dolgoztok akkor albérletre is kell hogy legyen pénz. Mi egy fizuból is megvagyunk albérletben... 3 állattal ráadásul. :) Szülőknél mi sem bírtuk sokáig.

2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akor inkább szakitanák vele.Még a kutyánakis több esze van!Eladásra kinálni felesleges mivel ha már te is azt irtad h nagyon régi és kérdést csináltál abbol h beleköltözz e akor szerintem ne számoljatok sok vásárlóval,kivéve ha van pár hektár földterület akor esetleg a földet eladni!De lehetsz kb 18 mert szerintem egy felnött ember döntését elviselik a szülök.Ezekszerint munkátok sincsen hogy férerakjatok albérletre.A szüleidnek igaza van ha nem szakítasz lefele lendül inentöl az utad és vagy millios adoság lesz a nyakatokba vagy a híd alatt smárolhattok.2éves kapcsolatot nehogy nagyra tarts mikor valaki 5 meg 10 év után szakít a párlyával.
2015. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!