Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye nem leszek körte (alak)?

Ugye nem leszek körte (alak)?

Figyelt kérdés

Nos szóval. Alacsony vagyok, és normális testalkatú. Még alakulóban vagyok, és még ne mmenstruálok, de már abban a korban vagyok hogy, igaz késői érő vagyok de lassan itt az ideje ezeknek.

Kicsi mellem van (A) Vékony derekam, és nagy a csípő csontom! Nincs rajta zsír, mert tényleg kiáll a csont, de tényleg hatalmas. Ugye még nőhet mellem? Ha nem nő sokat akkor körte leszek, ha igen és nem hízom el homokóra.

Szerintetek, ez így jó alak?



2015. okt. 8. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:

váll: 90

derék: 63

csipő: 86

2015. okt. 8. 18:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Az körte alkat nem fog változni, csontozaton múlik. Ha nagyobb lesz a melled is körte lesz. De semmi gond nincs azzal, az egyik legszebb.
2015. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a melled, de a csípőd is fog még nőni valószínűleg. Meg úgy egyáltalán, az embernek változik a teste az évek során, mintha a zsír ide-oda vándorolna. Pl. a kislányoknak olyan előredomborodó pocakja van sokszor. Na, az a "babaháj" a kamaszkor végére teljesen eltűnik, és egy szép, karcsú derék lesz a helyén finoman körvonalazódó izomzattal, ha egészséges testsúlyú és -összetételű a hölgy.
2015. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!