Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átalakítom a testem?

Átalakítom a testem?

Figyelt kérdés

Szeretnék alakítani magamon,nem fogyni szeretnék,56kg vagyok,166cm-hez :).

TUDOM,hogy nincs helyi fogyás,csak formálni akarom a testem. Ezt nyilván a megfelelő edzéssel tudom elérni,azt szeretném kérdezni,hogy derékra érnek valamit ezek a gyakorlatok a neten? Vagy a twister gép? Fenékre ha edzem kb.mennyi idő után látok változást? Tudom..nem 2hét.. De mégis kb.? :)

Életmódot szeretnék váltani,eddig sem ettem egész nap csak hébe hóba pár falatot,hogy meg tudjam enni a barátommal este amit megkívánok bűntudat nélkül.( nem csülökpörköltre kell gondolni) hanem egy szendvics vagy pár falat puding pl. Egész nap semmi más csak egy energiaital.Tartom is a súlyom.

Mostmár szeretnék napi 3szor enni egészségesen,de félek meghízok,ha reggelizem pár falatot,de így meg ,hogy nem eszek félek raktározok :(.

Ha rendesen eszem és edzek lesz változás? Nagyon akarom,elkeseredtem nagyon.

A barátom odavan a testemért,de engem taszít,formásabbat akarok. Sok edzés,rendes kaja,nagyon ritkán csak kicsi csoki így sikerülhet? Édességet nem nagyon szoktam enni kb.havonta 2szer egy csoki max. 22/L


2015. szept. 27. 18:08
 1/1 anonim válasza:
Derékra ajánlani tudom a hullahoppozást. Csak akkor fogsz változást látni magadon, ha mindent beleadsz és minimum 4szer edzel egy héten. Ez lehet akár futás is, hisz az megizzaszt és formásítja is az alakod. Ha futsz, akkor utána bűntudat nélkül ehetsz csülökpörköltet is. A legfontosabb az a napi ötszöri étkezés. Ha ezt nem tartod be akkor mindenféle betegséged lehet. Nekem hormonális problémám volt, mert fogyni akartam. 55 kg voltam 162 cmesen. Lefogytam 5 kg-ot, és nagyon rosszul lettem. Aztán rájöttem hogy a fogyásnak más módszerét kell kipróbálnom. Elkezdtem futni. Minden nap elmentem futni, és közben rendesen étkeztem (napi5ször). MÁr 2 éve tartom a súlyom (52kg), és szeretek a bőrömben lenni. Sokan mondták, hogy látszik rajtam, hogy sportolok. Szóval szerintem a futás és a helyes táplálkozás a megoldás.
2015. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!