Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? (Tovább lent)

Mit tegyek most? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy melltartót amiről levágták a pántot , mert olyan ruhához szerették volna használni , de végül nem használták . Van sok toppom , amiről anya nem engedi leszedni a pántot róla..van egy olyanom amit nem tudok használni , mert fog , és a pántja is...semmit nem tudok rárakni..venni nem tudok , sehol sem láttam , s mire tudnék is , használni szeretném ! Mit tehetek ?

2015. szept. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig lehet kulon pantot venni. Van normalis meg szilikonos is. Keresd tovabb biztos talalsz :)
2015. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem 11 éves vagy aki nagyobb cicit akar... :D Mégis, hogy lehet levágni a pántot? Nekem is volt olyan melltartóm amire rá volt varrva a pánt, de eszembe se jutott volna levágni arra ott vannak azok amikről le is lehet szedni... Amúgy kidobod, mész veszel egy új melltartót és kész. Én mindig szettben veszem, bugyival, babydoll szerűséggel együtt. Kb. 3000 Ft-ok az olcsóbbak...
2015. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már hogy dobnám ki ?

Teljesen jó , egyszer sem használt ...

2015. szept. 25. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kuka, ha nem volt alapbol leveheto a pantja akkor egymagaban nem tart
2015. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ködzi :/
2015. szept. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!