Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálok mindent magamon!...

Utálok mindent magamon! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A hajam, az arcom, a hasam, a lábam, a ruháim..

2015. márc. 17. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel:(( Mindenki körülettem olyan szép és elégedett..
2015. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy néha az élet kegyetlen tud lenni és nem azt látod a tükörben amit szeretnél!De ne felejtsd el hogy sokszor görbe az a tükör és nem azt mutatja ami a valóság és te valójában gyönyörű vagy csak elégedettlen magaddal!

DE NE LÉGY,mert mindenen lehet változtatni,egy új hajszín,frizura új ruha vagy smink és máris jobban érzed majd magad,hidd el!Gondolj csak bele hogy hány beteg,sérült ember van a világon,te pedig egézséges vagy és mégis elégedetlen!

2015. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel megszeretni magad úgy, ahogy vagy :D ugyanis a rossz hír, hogy ebben a testben kell leélned az életed
2015. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És az mit szóljon, akinek nincsenek végtagjai? Vagy tolószékes? Hm? Örülj neki, hogy egészséges vagy. Egyébként meg, ha nem vagy elégedett, akkor változtass! Nem tetszik az alakod? Túl kövérnek érzed magad? Sportolj, étkezz egészségesen. Mások se születnek tökéletes, izmos testtel.. ők is tesznek érte. Menj el egy fodrászhoz, kérdezd meg, milyen haj állna jól, vegyél új ruhákat stbstb... az önsajnálat helyett inkább cselekedni kéne.
2015. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szaladj jó messzire!
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!