Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ápoltság kérdés! Csak aznap...

Ápoltság kérdés! Csak aznap érzem magam jól, mikor mindent megcsinálok magamon. Más van így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, 2 gyermekes anya vagyok, és sajnos mostanában van egy olyan kényszerbetegség félém, hogy rosszul vagyok egy kinőtt szőrszáltól, ha megpattan a körömlakkom, stb. A gond az, hogy 2 kis lurkó mellett nem nagyon van időm magamra. Illetve arra, hogy egyből rohanjak leszedni a lepattogott körömlakkot, kiszedni minden kinőtt szőrszálat. Pl. az is nagyon idegesít, ha mondjuk 2 napja reszeltem a sarkam. Frusztrált vagyok a férjem előtt, ha nem friss a bőröm, pedig tudom, hogy nem szabad mindennap reszelni. Szőrtelenítés után 4 nappal(epilálok) már szinte érzem a szőr növekedését. Tiszta dili vagyok..
2013. jan. 18. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez igényesség és normális. Azért mert anyuka vagy, az nem azt jelenti, hogy lehet szőrös a lábad :) A férjednek is jobban tetszel így, hogyha puha bőrrel, illatosan fogadod az ágyban.
2013. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Túlzásokba esel. Ez már nem igényesség. Otthon nem feltétlenül lakkozott köröm. A sarkadnak sem használ, ha naponta reszeled. Az ápoltság és az igényesség nem ez.
2013. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

ez van, ha a csajok egy ideálnak megfelelve nőnek fel... elfelejtenek emberek lenni.


(semmi rosszindulat)

2013. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Gyakorlatilag ez már egy kényszerbetegség. Próbáld meg egy kicsit lazábban venni a dolgokat, ha már felismerted a problémát, akkor próbálj meg változtatni rajta. Oszd be a szépségápolási teendőket ( pl. kedden és pénteken radírozd a bőröd, heti egyszer reszeld a sarkad, heti egyszer epillátorral fuss végig magadon) Tartsd magad ehhez a beosztáshoz, így szinte rákényszeríted magad egy helyes ritmusra. Ha ez magadtól nem megy, akkor fordulj orvoshoz, mert ezek a betegségek nem hogy javulnának, csak egyre rosszabbak lesznek.

Nem arról van szó, hogy ne légy igényes, csak ne ess át a ló másik oldalára.

2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kicsit tényleg túlzás. de az sem lenne jó ha egyáltalán nem érdekelnének ezek, és elhagynád magad. Mindenben az arany középút a legjobb. Nem fogja zavarni a férjedet ha épp az egyik körmödről lepattant alakk vége vagy ha épp van 3 szőrszál a lábadon. Igy hogy vannak már gyerekek is gondolom látott ö már durvább helyzetben, állapotban is....
2013. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!