Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás tovább?

Fültágítás tovább?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el tágitani a fülem.. egy scoobydot raktam bele(az a hosszu,belül lyukas műanyag fonál amiből karkötőkes egyéb dolgokat szoktak csinálni. a scoobydo után mivel tágítsam tovább? előre is köszi~

2015. máj. 12. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szedd le a fültisztító pálca végéről a vattát, vágd el ferdén, fertőtlenítsd, és krémezd be, hogy jobban csússzon. 2-3 hetente 1-2 mm.t tágíts csak rajta. Egyébként ajánlom, hoyg az ilyen "maszek" dolgok helyett, erre kitalált eszközökkel, csigával, vagy tüskével tágítsd. Én ebayről rendeltem egy tüske készletet, nem volt 700 Ft, 3 héten belül megjött, sokkal kényelmesebb, higiénikusabb, és szebb, mint amikor tollbetétekkel meg ilyen vacakokkal a fülemben rohangáltam. Hidd el, teljesen megér, 2-estől 10-esig vannak, párban, gumival. :)

[link]

2015. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!