Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » UV lámpa alatt miért nem köt...

UV lámpa alatt miért nem köt a színes zselé?

Figyelt kérdés
Ez nem ragacsos marad mint sokan kérdezték, simán csak nem köt. Lehet hogy led lámpa kellene neki? Az állaga is sűrűbb mint megszoktam. A színe miatt vettem meg, rá sem kérdeztem miféle.

2015. aug. 30. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak gagyi
2015. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy rendelted-e vagy valahol vetted, de ebayen szokták írni, hogy UV vagy LED lámpához való... én nagyon olcsón szoktam rendelni, tényleg a legolcsóbbat, mégsincs vele problémám...
2015. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vettem, nem kérdeztem mihez való nem mondták. Vissza tudom vinni azzal nincs is gond, csak tényleg pont az a szín amit kerestem, igaz led lámpát azért nem vennék miatta. Csak érdekelt, hogy mi is lehet a probléma, mert más nem jutott eszembe.

Második válaszoló köszi, és sosem próbáltad a led zselé mit csinál uv alatt?

Kedves első válaszoló nem, nem gagyi.

A továbbiakban pedig kíméljenek meg azok akik itt élik ki másokon a sérelmeiket, fájdalmaikat, tessék inkább orvoshoz fordulni ahelyett hogy segítséget kérő vadidegeket próbálnátok megalázni a saját nyomorotok miatt.

2015. szept. 1. 02:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami ledben köt, az sima uv csövek alatt is. Viszont nem minden zselé köt ledben. Ha egyáltalán nem köt, akkor a zselével lesz gond.
2015. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van mint az utolsó mondja, ami UV alatt megköt az led alatt nem feltétlenül köt meg. Viszont UV fénycső alatt lehet, hogy hosszabb idő alatt köt, ha a cső már gyengült.


Tiszta az a cső? Úgy értem, nem ragadt rá már sok rétegben lakk véletlenül amikor hozzá ért kötés előtt? Mert akkor le kell mosni lakk lemosószerrel, csak a műanyaghoz ne érjen az oldószer, az üveg csőnek nem árt, műanyagot viszont megmarja. Sőt ha tiszta a cső akkor rendesen köt alatta az UV-re kötő lakk de a ledre kötőnek is kötnie kell mert az UV hatékonyabb aktiváló hatású fény az ilyesmi fényre kötő lakkokra, mint a kék led lenne.

2015. szept. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen tiszta, minden más megköt, akkor egyszerűen visszaviszem úgysem az a márka amit rendesen használok.
2015. szept. 4. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg mutassanak egy kötés próbát vele, ha tényleg köt valamire és legalább kiderül milyen az a lámpa amivel működik, már ha egyáltalán működik.


Erre kíváncsi lennék én is, ha már foglalkoztunk vele, hogy ebben van-e átverés, egyáltalán bele mennek-e a próbába, mert ha nem akkor már tudják, hogy nem jó.

2015. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!