Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok uv...

Mi a tapasztalatotok uv lámpát illetőleg? 18 wattost váltsam-e le? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem egy 2x9 wattos van, semmi képzést nem végeztem, itthon egész ügyesen géllakozom magamnak illetve barátnőknek, de sajnos ezek közt is van ami nagyon sok idő mire megköt.. Szeretnék magamnak zselés körmöket is csinálni, mert anno a műkörmös után is úgy imádtam őket, viszont nem tudom mennyi idő lenne míg az megköt.. Tapasztalat valakinek hasonló teljesítményű géppel? Inkább érdemes lenne befektetnem egy esetleg 36 watt-os uv lámpába?

2014. dec. 1. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megköti a 2 csöves, akkor nem kell lecserélni, esetleg csőcserével is próbálkozhatsz, de természetesen a 4 csöves mindig jobb, mert oldalról is köt, nekem pl. a kisujjamat soha nem kötötte meg oldalt a 9 wattos, de az UFO sem, úgyhogy én mindig a 4 csövesre szavazok. Viszont ha működik, akkor nem kell lecserélni, csak pénzkidobás. Mostanában egyébként innen veszem a lámpát:

[link]

2014. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!