Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen azaz időkapcsolós UV...

Milyen azaz időkapcsolós UV zselés műköröm lámpa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Karácsony alkalmából egy ilyen UV lámpával szeretném meglepni magam, de még semmit se tudok a zselés műkörömről, se a műkörmökről se. Eldöntöttem, hogy veszek egy olcsóbb lámpát, de nem tudom eldönteni, hogy milyet vegyek. Van ami 4000ft és nincs időkapcsolóval ellátva, és van ami el van látva, de drágább. Mire jó az időkapcsoló?

2014. dec. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapjaiban nézz utána a dolognak, ha semmivel nem vagy tisztában.

Az időkapcsoló meg arra való, hogy a lámpa kikapcsoljon időben, és ne neked kelljen nézni az órát.

2014. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nézem folyamatosan. Azt esetleg meg tudná mondani valaki, hogy mi pontosan a primer lakk/ceruza? Illetve azt, hogy alap gél lakk és fedő gél lak az külön dolog? vagy elég hozzá egy gél lakk ?
2014. dec. 25. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig ne vegyél lámpát, amíg azt se tudod, hogy miről van szó, ez így csak pénzkidobás. Én több évig jártam műkörmöshöz és csak utána jutottam arra a döntésre, hogy láttam már annyiszor a folyamatot, hogy meg tudjam csinálni magamnak. Nem kis összeg volt mindent beszerezni.

A primer egy erős anyag, a vizet vonja el a körömből, azért, hogy meg tudjon tapadni a zselé rajta. Vagy folyékony állapotban tudod megvenni, üvegben van, vagy ceruza formában, azzal sokkal könnyebben felvihető, mert nagyon vékonyan kell kenni, bőrre nem kerülhet. Van belőle savas és savmentes is, inkább a savmenteset használják manapság, de pl. gel lakk alá, ha le akarod oldani később, akkor csak a savas a jó.

2014. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gel lakknál az alap és a fedőlakk külön anyag kell hogy legyen, mert teljesen más a funkciójuk. Műkörömtv.hu-t mindenképpen nézd meg figyelmesen.
2014. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az időkapcsoló pedig egy teljesen jelentéktelen dolog, inkább idegesítő használni. A lámpát is tönkreteszi egyébként az állandó kapcsolgatás. Ha körmöt építesz, vagy gel lakkozol, akkor egyszerűen vedd ki a lámpából a kezed, ha megkötött rajta az adott réteg, nem kell kapcsolgatni.
2014. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem van lámpám eladom ha kell

9 wattos UV lámpa és kezdetnek nem rossz:)

karira kaptam de nem használnám

2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!