Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem szőrtelenít,...

Ha egy lány nem szőrtelenít, igénytelen?

Figyelt kérdés
Kicsit bánt engem, hogy minden ember természetesen szőrös, mégis ennyit kell vele bajlódni, a legtöbb testrészen. Nagyon macerás, csak egy párszor próbáltam, de gyorsan visszanő, szinte minden nap szőrtelenítenem kéne, ráadásul sötét barna hajú vagyok, ezért jobban látszik. Nem egyszer szóltak már be miatta (csak a karomat látják, rövidnadrágot nem is hordok). Tudom, az én testem, azt teszek vele, amit akarok... de épp, hogy nem akarok vele semmit tenni. Még ha időm van talán, türelmem egyáltalán nincs hozzá. Egyébként sem hanyagolom magam, úgy érzem ezen kívül, mindig megfelelően, törődöm magammal, és bár erre nincs törvény, én mégis plusz elvárásnak látom. Csak én vagyok így ezzel? :(

2015. aug. 30. 18:45
 1/10 anonim válasza:
33%
most ez a menő.Ha zavar hogy megszólnak epilálj.
2015. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem,ettől te nem vagy igénytelen, aki meg emiatt beszólogat neked, az primitív tahó, ne foglalkozz vele!
2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oké, hónaljon ott szerintem kellene, de ha te máshol nem akarsz, akkor sem vagy igénytelen. Idióta divatnak kell megfelelni, ha nem szőrtelenítesz nagyon meg fognak szólni miatta. Én azt mondom, tégy ahogy szeretnél, de készülj fel a nem túl kellemes beszólogatásra.
2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem esztétikus egy szőrös lábú nő. A karodon esetleg a szőrt pedig lehet szőkíteni.
2015. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondtad, hogy a te tested és, hogy azt csinálsz vele amit akarsz. És azt is írtad, hogy te nem szeretnéd leszedni, szóval akkor ne tedd. Ne foglalkozz azokkal, akik beszólogatnak neked. Mindig lesznek olyanok, akiknek ez meg az nem tetszik, de ez csak azt mutatja, hogy mennyire unatkoznak és nincs életük.


Egyébként a fiúktól se várják el, szóval itt egy másik indok, mindig is utáltam ezt a kettős mércét.

2015. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nem igénytelen. Ha a testszőrzet igénytelen lenne, akkor a férfiakon se kéne elfogadni.

A testszőrzet természetes, és valljuk be, rohadt sok idő mindent leszedni, ráadásul pl zuhanyzás közben életveszélyes is tud lenni. Te döntöd el, mit csinálsz vele.

Érdekes, hogy a szőrt csak akkor tartják igénytelennek, ha nőkön van. Vajon miért

2015. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is így vagyok, mint te, sötét, erős szőr, és hamar visszanő... Én sajnos fiatalabb koromban is rengeteg beszólást kaptam, ami miatt utáltam, ahogy kinézek. Kikönyörögtem, hogy elmehessek kozmetikushoz, és azóta nem hagytam, hogy teljesen visszanőjön, mert sajnos igenis jobb így, hogy nem szól be emiatt senki. Ha nem lenne "alapelvárás", hogy minden nőnek tökéletesen szőrtelen karja-lába-hónalja legyen, én se szenvednék vele ennyit, de mivel az, nem tudok mit tenni, mint irigyelni azokat, akiknek két szál szőke szőr nő a lábán. Ez van.

Rajtad áll, hogy mennyire zavarnak a beszólogatások, az biztos, hogy sokaknak nem tetszik, ha nem szőrtelenítesz rendszeresen, de rajtad áll, hogy meddig bírod elviselni. Mivel írtad, hogy rövidnadrágot nem is hordasz, én azt mondanám, hogy bármennyire is türelemigényes, szedd le a lábadon a szőrt, nagy felszabadultság lesz, hogy nem kell többé rejtegetned. Saját tapasztalat.

2015. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

,,Érdekes, hogy a szőrt csak akkor tartják igénytelennek, ha nőkön van. Vajon miért''


Azok a nők akiknek ez bejön jöhet a piros kéz.

[link]


Azok a férfiak akiknek ez jön be jöhet a piros kéz.

[link]


Szerintem meg is válaszoltam:)

2015. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Csúnya, visszataszító! Reklámokban nem hiszem hogy mutatni fognak valaha egy szőrös hónaljú, szőrös lábú modellt! Egy nő akkor néz ki csábítónak ha puha szőrtelen a bőre, és illatos! A szőr nőkön igénytelennek néz ki, hiába nem igénytelen.. Férfiaknál a hónalj és a mellkas szőrtelenítéssel nincs bajom, de kar/láb szőrtelenítés gusztustalan!
2015. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Igazából a mai kor elvárása csak egy dolog, nem kötelező követni. Ennek a hátránya, hogy kinéznek, beszólnak. Ezt lehet lesz_rni, vagy lehet tenni ellene. Ez mind emberfüggő.

Én férfiként úgy gondolom, hogy nem akkor menő vki ha a pont aktuális trendet követi (pl. a legújabb autó megvásárlása, teljes szőrtelenítés, legújabb divatú ruhák viselése, a most trendi szavak, kifejezések használata, az agyonreklámozott műsorok követése, stb.), hanem ha maga alakít ki egy olyan trendet, ami aztán követhető.

Pár éve vettem egy öreg autót, mindenki kiröhögött érte hogy minek vettem öreg sz_rt. Szépen rendbe tettem. Most minden haverom az én autómban akar ülni.

Aztán a te példád. Nekem nem tetszenek a teljesen csupasz csajok, természetes csajokat szeretem, vagyis nem baj ha itt-ott szőrös. Akikkel beszélgettem, először kinevettek. Később többen bevallották, igazából nekik sincs gond a szőrrel.

Olyan legyél külsőleg ami neked jó, ami a te stílusod. Hidd el, sokaknak fogsz így is tetszeni, mivel sokakat csak a birkaszellem vezérel: ha azt mondják h a csupasz a menő, akkor én is azt hangoztatom.

Nem azt mondom h ne foglalkozz mások véleményével, de nyugodtan felvállalhatod ezt, mondván, mindenki szőrös, a fintorgók lehet h szőrösebbek, csak napi több órát foglalkoznak azzal, h ennek ne legyen látszatja. És megéri? Hát hosszú távon nem.

25/F

2015. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!