Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek elvárás,...

Lányok, nők nektek elvárás, hogy egy férfi borotválja magát és teljesen csupasz legyen?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom, hogy ez a divat, mindenki borotvál mindent, már a haveri körben is. Személy szerint nekem olyan erős a szőröm, mint egy medvének, ha leborotválnám valószínű piszok kellemetlen lenne. Szőrös vagyok mindenhol, az egész testemen. Valahogy röhejesen érezném magam szőrtelenül. Szóval manapság ez már alap? Aki nem csupasz, annak nője sem lesz?

2015. aug. 27. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Na és az intim tájékon orális munkánál nem zavar titeket a szőr?"


Erre mondja azt az én drága anyukám, aki lassan 60 éves, hogy az orális szex létezett 20-40 évvel ezelőtt is (meg ki tudja mióta), amikor még sem "ott", sem hónaljon nem szőrtelenített senki.

Ez az egész szőrtelenítés csak egy divat, a "jaj, fúj, szőrös" meg csak a modern ember finnyáskodása.

A szőr nem véletlenül nő az emberre, csak mi vagyunk olyan hülyék, hogy leszedjük.

2015. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!