Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek elvárás,...

Lányok, nők nektek elvárás, hogy egy férfi borotválja magát és teljesen csupasz legyen?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom, hogy ez a divat, mindenki borotvál mindent, már a haveri körben is. Személy szerint nekem olyan erős a szőröm, mint egy medvének, ha leborotválnám valószínű piszok kellemetlen lenne. Szőrös vagyok mindenhol, az egész testemen. Valahogy röhejesen érezném magam szőrtelenül. Szóval manapság ez már alap? Aki nem csupasz, annak nője sem lesz?

2015. aug. 27. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem alap. Nem férfias, ha szőrtelenítik a lábukat, karjukat, stb.
2015. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Az arcon kívül nem érdekel, tök mindegy, felőlem le is szedheti, de meg is hagyhatja. Az arc viszont mindenképp legyen borotvált, mert akkor látok is belőle valamit, nincs eltakarva a fele :)
2015. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem elvárás, de inkább ne borotválja. Arc meg attól függ mi áll jól.
2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elvárás. Nekem ráadásul "szőrfétisem" van :DDD Szerencsére az Emberem is jó szőrös.
2015. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na és az intim tájékon orális munkánál nem zavar titeket a szőr?
2015. aug. 27. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor sem zavar.
2015. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
őszintén szólva orálnál engem zavar a nagy szőr, de nem kell csupaszra borotválni, elég ha csak rövidebbre nyírod.
2015. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. aug. 27. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálam egyáltalán nem. Max. az, hogy ha hülyén áll neki az arcszőr, akkor borotválja simára :).
2015. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tőlem elvárja egy pasi, hogy mindig csupasz legyek akkor én is elvárnám tőle. Nem azért mert úgy tetszik...

Mert amúgy teljesen lényegtelen hogy szőrös vagy sem, aki tetszik az mindenhogy tetszik. A szőr meg egy természetes dolog.

2015. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!