Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menyasszonyi ruhapróba hogy...

Menyasszonyi ruhapróba hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek ruhát próbálni és kicsit félek tőle. Egy szál fehérneműben kell állnom az eladók előtt? Ettől tartok legjobban, mert szégyenlős vagyok.

A másik, hogy ti mennyivel előtte foglaltátok le a ruhátokat? Nekem még van 8 hónapom, valahol azt mondják ez még sok idő, viszont van olyan, aki szerint érdemes foglalni, mert lefoglalják.


2015. aug. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, van öltöző ahová bemész..
2015. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de fel tudom egyedül venni azt a nagy ruhát? Azért kérdezem, mert sokszor láttam, hogy úgy adják rá a ruhát, hogy a menyasszony feltartja a kezét és ráadják.
2015. aug. 21. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam, ott nem volt öltöző, pont azért mert a kölcsönzős csajok adták rám a ruhát.
2015. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
alsó ruházat marad, fennt viszont csak melltartó. Egyedül elég nehéz lenne felveni, úgyhogy az eladó látni fog, mivel rádsegíti.
2015. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!