Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy működik egy menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy menyasszonyi ruhapróba? Lent

Figyelt kérdés

Bemegyek egy ruhaszalonba, nézelődök, kiválasztok egy ruhát és fel próbálom? Vagy kell időpont méretek stb. És ha nem tetszik magamon, nem kötelező megvenni

Ez most elég hülyén sikerült, de nagyon izgulok, és fontos dolog tudjátok:)


2012. aug. 10. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp időpont egyeztetés szükséges!

És persze semmi sem kötelező, ha nem találsz magadra ruhát, nem kötelező megvenned/kibérelned :)

2012. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És majd öltöztetnek vagy magamnak, vagy ha viszem a barátnőimet segíthetnek?
2012. aug. 10. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, segítenek is az eladók belebújni, de nem zavarja őket, ha ott van veled akárki más is.


Vidd magaddal a próbához azt a cipőt is, amiben akkor leszel, mert teljesen másként fogod látni magadon a ruhát, és persze jó lenne abban a fehérneműben (melltartó, egyebek) menned, amit akkor fogsz viselni.

2012. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szalonfüggő, h kell -e időpont. ahonnan az én ruhám van, nem kellett, bementem, felpróbáltam párat, választottam. ennyi. ha nem tetszik, persze akár 100 szalont is bejárhatsz. amikor igazításra mész majd, akkor elvileg adnak időpontot, bár ez is szalonfüggő, nálam annyit mondtak, h szombat 10 óra jó? mondtam igen, de lehet késni fogok, körmöshöz megyek előtte. a válasz: ok, délig itt vagyunk, gyere amikor tudsz :) nagyon bírom őket :)) ja, méret nem kell, rádnéznek és tudják, meg hát sok ruha fűzős, ha nem a te méreted, de tetszik, rádigazítják.
2012. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kellett időpont!

Amikor bementem, leraktam elém kb. 5 katalógust egy kávéval meg egy cetlit, hogy írjam fel a számát,azoknak amelyikek tetszenek és előhozzák. Ez azért is van, mert rengeteg a ruha, ha mindegyiket egyesével kellene végignézni, akkor 3 óra sem lenne elég.

Aztán előhozták őket, én meg próbáltam! 3-an segítettek öltözni, a barátnőim pedig végignézték és véleményt mondtak.

Van, ahol le lehet fotózni a ruhát, itt nem lehetett! De adtak egy szövetdarabot, hogy a többi kiegészítőt hozzá tudjam majd választani!

Kellett hagyni foglalót! Esküvő előtt kb. 10 nappal megint mentem, akkor már vitte mindent (cipő, melltartó), és megtűzték a ruhát, hogy a varró rám tudja majd szabni. Sétáltam benne, ültem benne, megnéztük,hogy rövid-e vagy hosszú stb.

Esküvő előtt 4 nappal hozhattam el!

2012. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csajok!:) Nagyon sokat segítettetek!:)
2012. aug. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!