Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerinted jó, ha végig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jó, ha végig a menyasszonyi ruhámban maradok?

Figyelt kérdés
Abroncsos ruhám lesz, és csak hajnali 1-3-ig maradunk az étteremben.
2012. júl. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig abban voltam, kb. 2-ig tartott a buli, eszemben sem lett volna levenni!!! :) Nyugodtan maradj benne, egyetlen nap, és örök emlék, én azt mondom minden perc vétek, amivel megrövídíted:):)
2012. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hangulatos éjfélkor menyecskeruhába átöltözni.

Szimbolikusan (is) új élet kezdődik a Nagy Napon, éjfélkor.

2012. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
csak fürödj utána
2012. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? :) Én is azt tanácsolom, amit az egyik előttem szóló: élvezd ki a nagy napotok minden percét. :)
2012. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én reggel 6ig voltam benne,eszem ágában nem volt átöltözni,kit érdekelt,hogy kényelmetlen...egyszerűen gyönyörű volt,le nem vettem volna semmi pénzért lagzi vége előtt (pedig rokonok egy része be is szlt,hogy mi az hogy nincs menyecskeruhám)
2012. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem öltöztem királylánynak, mert azt ötévesen kinőttem.:-) Egy kényelmes empire ruhám volt, nagyon könnyű anyagból, amiben jó volt táncolni, mozogni, ülni egyaránt. A cipőmet is lecseréltem egy lapossarkúra. Nem kellett a menyecskeruha. Örülök, hogy így döntöttem.

Szerintem sincs azzal semmi baj, ha rajtad marad. Ha neked kényelmes, akkor miért ne?

2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!