Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szemhéjtust használtok?

Milyen szemhéjtust használtok?

Figyelt kérdés

Essence 16h stay no matter what-ot használtam, de nem kapható..

Írjatok már bevált, tartós, gyorsan száradó szemhéjtusokat, lehetőleg fekete színűt, ami este is úgy néz ki, mint a reggeli elkészülés után:)



2015. aug. 5. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Lovelynak van egy nagyon olcsó szemhéjtusa... az volt az első amit életemben kaptam. :) Azóta kipróbáltam párat az évek alatt, de pont a múlt héten vettem újat, mert NAGYON megéri.

[link]

2015. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én folyékony tusból essence liquid eyeliner-t használok, tartós, vízálló, nekem tökéletesen bevált.:)

Ha esetleg zselés tust is kipróbálnád, ajánlani tudok egy 'Moda' márkájú vízálló tust, ami nem csak olcsó, de tényleg nagyon tartós és nem maszatolódik el a nap folyamán.

2015. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Sigma zselés szemhéjtusát használom ecsettel.Nagyon tartós,mélyfekete,este kétszer kell lemosni mire lejön,pedig nem vízálló.
2015. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vízálló MAC kis tubusban van de szerintem csodaszer!

Nem a legolcsóbb de nagyon sokáig elég és víz/sírás minden álló :D

Kézügyességet igényel de bele lehet szokni.

2015. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én catrice tust használok, tényleg tartós és szép a színe. De valószínűleg le fogom cserélni, mert már egy csepp víztől is folyik le.
2015. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
L'Oreàl tégelyes tus,nagyon tartós ,eddigi legjobb,amit próbáltam.
2015. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold:)

aki tud, irhat meg

2015. aug. 5. 20:07
 8/8 anonim válasza:
Maybelline zselés tusát használom:)
2015. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!