Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a tubusos szemhéjt...

Szerintetek a tubusos szemhéjtust vegyem meg, vagy a sima, klasszikusat? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

még sosem volt szemhéjtusom, de nagyon ki szeretném próbálni. A tubusosról azt hallottam, hogy nagyon tartós. Nem tudom, hogy hogy döntsek. Ha ez számít, akkor elsősorban vékony vonalat szeretnék húzni vele.

Melyiket érdemes megvenni?

Ti milyet használtok? Elégedettek vagytok vele? És mennyibe kerül az amit használtok?


2011. jún. 15. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

2011. jún. 15. 11:29
 2/8 anonim ***** válasza:
A tégelyes formát még nem is láttam eddig, de nekem nem tűnik megbízhatónak... Én a sima, klasszikus formát ajánlanám neked. Az olcsóbb árkategóriából az Essence-nek van jó féle. Van még ugyan a filces forma is, de azt sem ajánlom, mert a vége fele már használhatatlan, és nagyon gyorsan lekopik amúgy is....
2011. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, várom még a további válaszokat is ... :)
2011. jún. 15. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A tégelyes essence, amit linkeltél egy szuper tus. Ha kezdő vagy, akkor azt ajánlom inkább, mert egyszerűbb vele dolgozni. Nagyon tartós, nem mászik el és vékony vonalat is lehet vele húzni a hozzá való ecsettel:

[link]


800 Ft-ba kerül, 2 színt vettem meg, és a legjobb tus, amit eddig próbáltam.

2011. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is erre a tusra gondoltam
2011. jún. 15. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a sima tus van meg, de a tégelyesről is azt hallottam hogy nagyon jó. Bár azt is hallottam hogy nagyon jól vissza kell mindig zárni mert ha nincs eléggé lezárva és rendes helyen tartva akkor könnyen beszáradhat. Attól függetlenül amit láttam képeken nagyon szépen lehet vele dolgozni. :) És többszínű ez is előny. :D
2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem folyékony ecsetes tusom van, nagyon szeretem, könnyű használni.
2011. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem essence "black mania liquid eyeliner" típusú szemhéjtusom van,nekem ez vált be a legjobban :)


Itt egy kép melyikre is gondolok:

[link]

2011. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!