Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki kövér azt miért elítélendő...

Aki kövér azt miért elítélendőbb piszkálni mint aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Se kövér nem vagyok se nem dohányzok, én mind a kettőt helytelennek tartom. De még is azt vettem észre, hogy a dohányosokra bátran mondja mindenki, h büdös bagós, miért nem vigyázol az egészségedre, tüdőrákos leszel ne szívj annyit, keresek is neked egy leszokási csoportot stb stb. De ha én pl egy kövér emberre mondanám, hogy te kövér disznó, miért nem vigyázol az egészségedre, meg fogsz halni szívrohamban, cukorbetegségben, elkopnak az ízületeid, ne egyél annyit és most azonnal fuss két kört a ház körül, akkor én lennék a bunkó, pedig ugyan úgy mint az első esetben csak az illető egészségére vigyáznék, nem?
2010. márc. 3. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki kövér, annak lehet az oka valamilyen betegség. A dohányosok viszont maguktól szoktak a cigire, tehát saját magukat és a környezetüket önszántukból mérgezik.
2010. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, mert én pont fordítva látom, hogy a kövér embereket hamarabb kicikizik, mint aki dohányzik! Én legalábbis sokkal többet hallom, hogy "te dagadt disznó"! Pedig aki kövér, annak nagyrésze nemis tehet róla, genetika vagy betegség oka is lehet, viszont aki dohányzik az magától szokott rá. Szóval ha engem kérdezel, akkor én azt itélem el aki dohányzik, feleslegesen rongálja a testét!
2010. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor mondjuk vegyük azt, aki azért kövér mert folyamatosan zabál (98%) Az mondjuk igaz h azzal nem zavarja a környezetét..
2010. márc. 3. 23:05
 4/8 A kérdező kommentje:
nemtudom.. szerintem ez a "dagadt disznózás" 8 éves koron túl már nem olyan gyakori, főleg nem barátok között. De ondjuk az gyakori hogy aegy barát aztmondja egy barátnak hogy túl sokat szívsz, le kéne állnod. De ha aztmondja hogy túl sokat eszel le kéne állnod egy kövérnek az sértés
2010. márc. 3. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Megnyugodhatsz, mert én elég gyakran hallom suliban is (középisk.), hogy ezzel baszogatnak embereket, hogy de kövér disznó vagy. Mondjuk ha valaki mondja a barátjának, hogy le kellene szoknod, szerintem ez nem feltétlenül piszkálódás, sokkal inkább a barátja érdekében mondja. Aki meg azért kövér, mert rengeteget zabál és nem mozog, hidd el, annak se jó érzés tükörbe nézni. Én is kövér voltam sokáig, pedig mindig sportoltam vmit, és nem tudtam lefogyni. Szar volt magamat látni a tükörben gondolhatod. Mostanra már fogytam, pont azért is mert baszogattak sokat folyamatosan hogy milyen kövér vagyok. Szóval én tudom milyen kövérnek lenni, de én világ életemben, kiskoromtól ilyen voltam, egy dohányos pedig magától szokott rá!
2010. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, de érdekes. Ha egy anyahajó közeledik, szinte még zavarban kell lenni, és azt se tudja az ember hova nézzen, hogy ne tűnjön úgy, hogy sértően megbámulja "szegény" hízót.
2010. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Én még soha nem láttam olyat, hogy egy dohányost cikiztek volna, sőt általában senki nem meri megmondani, ha zavarja a füst, pedig az nem lenne cikizés. Ellenben kövéreket szokták cseszegetni. Amúgy alapvető különbség a kettő között, hogy a dohányos nem csak a saját egészségének árt a szokásával. Én egyik sem vagyok, de a kövérek látványa nem zavar, a dohányosok füstje igen.
2010. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Én a kövéreket is utálom meg a dohányosokat is, hiszen mindkét csoport tagjai egészségtelenek, saját halálukért tesznek minden egyes szállal vagy minden egyes pohár üdítővel/csipsszel, stb. Ha valaki betegségből kövér, arra van gyógyszer, pl. ha a pajzsmirigy nem működik jól, az ember orvosságot kap és lefogy.

Igazából mindannyian gyenge akaratúak.

Én sosem szóltam be egynek sem, nem érdekelnek, csak azt nem tudom felfogni, hogy utálhatja egy ember a saját testét annyira, hogy önként mérgezi/öli meg. (Mert ugye a dohányosok és a kövérek is előbb kapnak el ezt-azt, rosszabb az immunrendszerük, ott van a rák, az érelmeszesedés, stb.)

2010. márc. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!