Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Semmi sem jó a lányoknak....

Semmi sem jó a lányoknak. Hogyan kéne kinéznem?

Figyelt kérdés
A szokásos...szüleim szerint nagyon jól nézek ki, de a csajok nem ezt éreztetik velem...

2015. jún. 30. 07:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Teszek azért, hogy jól nézzek ki, de nem tudok megfelelni az elvárásaitoknak.
2015. jún. 30. 15:15
 23/33 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értem miért a lányokat okolod azért, mert nem találsz párt...NEM MINDEN LÁNY EGYFORMA, ahogy a fiúk sem azok...Kinek ez kinek az tetszik, emberek vagyunk végül is mindannyian és nem mindenki egy isteni lényre vágyik, aki minden porcikájában tökéletes, mert ilyen NINCS.Szerintem önértékelési problémáid vannak, őszintén. Esetleg azt várod a lányoktól, hogy rajongjanak érted? Meg ezek az egymondatos válaszok is...Nem is írod le konkrétan a problémát...oké, hogy szerinted nem jössz be a lányoknak, de ezt miből feltételezed?Hogy viselkednek körülötted azok a lányok, akik neked bejönnek?
2015. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy mivel nem írod meg a korodat, ezért azt feltételezem, hogy nagyon fiatal vagy és ez is lehet egy ok, amiért úgy érzed, hogy nem kapsz elég figyelmet a lányoktól...
2015. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Őket okolom, mert nagyok az elvárásaik.
2015. jún. 30. 19:30
 26/33 anonim válasza:
rakj fel képet, úgy könnyebb lenne véleményt alkotni. mert így látatlanban elég nehéz... :)
2015. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárásaink még ugrálj ezen egy kicsit, ha érdemleges minőségi kommunikációra nem vagy hajlandó/képes...ugyan azt ismételgeted és sajnáltatod magad, ez már tényleg szánalmas, komolyan...
2015. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Anno raktam.

Tudod mi volt az érdekes?

Senki nem írt normális választ, mindenki lenézett,hogy én egy díszbub.i vagyok.

Biztos nem vagyok szimpi...

2015. júl. 1. 15:22
 29/33 A kérdező kommentje:
Jó.A lányokat okolom, mert sokat várnak el.;)
2015. júl. 1. 18:59
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az undorító és bunkó modorod miatt nincsen nőd,nem azért mert csúnya vagy. Visszább kellene venned egy kicsit és lehet már lenne is. Csak fröcsögsz meg azt mondod minden lány ugyanolyan.Ne csodálkozz. 21/L
2015. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!