Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tetoválás...

Szerintetek milyen tetoválás nézne ki jól egy csuklón? ( lány )

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak kell eldöntened, hogy TE mit szeretnél.

De szerintem ezt nagyon jól át kell gondolni.

Ha egyelőre azt se tudod, hogy mit varrass, akkor eszedbe ne jusson csináltatni, mert azt biztos megbánod idővel!

Én személy szerint már jópár éve fontolgatom, hogy csináltassak egy tetoválást, de csak mostanra jutottam el arra a pontra, hogy már konkrétan keresem is, hogy hol csináltassam, illetve a terv is most körvonalazódott bennem teljesen, hogy mit is akarok, és hova. Maga az ötlet (hogy milyen mintát akarok), már nem új, csak hogy pontosan miként is legyen, azt mostanság terveztem meg.

Lényeg: nagyon meg kell fontolni, és körültekintően kell eljárni.

Semmiképp se menj be az épp utadba eső első szalonba, és válassz ki ott helyben egy mintát, ami épp megtetszik.

Ha már tetováltatsz, tényleg legyen meg a határozott elképzelésed, hogy mit is akarsz.

A TE személyiségedet kell tükrözze a tetoválás, és nem azt, hogy épp mi a divat (pl. ez, hogy minden második ember csillagocskákat varrat magára, az nagyon gáááz), vagy hogy másik mit ajánlanak neked!

2010. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

csillag jól néz ki pl. csak már sok mindenkinek van:)

a neved kezdőbetűje vagy a love szócska is jól nézhet ki:)

2010. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én csuklómon egy vékony angyalszárny van, kb 2 centi széles és 15 centi hosszú, az alkarom kétharmadát foglalja el :)
2010. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy ostoba női magazinban 1X azt olvastam, hogy oda a leszbikusok tetováltatnak. Nem tudom, mennyire igaz vagy sem, de tuti, hogy nem csak én olvastam, és, hát nem is tudom, ha meglátnék egy csaajt, akinek ott van tetkója, az első benyomásomra rányomná a bélyegét.
2010. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A csuklód külső, vagy belső felére, netán körbe szeretnél? Nem mindegy.

Én szerintem kívülre, vagy körbe jó lehet, de belülre ugyanolyan infantilis, mint azoknál, akik a hónaljukat, meg a belső könyökhajlatukat tetováltatják. A divatból erőlködés netovábbja.

A mintát illetően a 16:06-ossal értek egyet.

2010. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem a dobókocka nagyon bejön=) pár hónap múlva csináltathatok és én azt fogok:D

15/L

2010. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hm
2011. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!