Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tetoválás mutat jól a...

Milyen tetoválás mutat jól a lapockán? L (lány)

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem vmilyen állat pl. 1 madár, írás sztem annyira nem passzol oda és nonfig sem...de mondjuk 1 jól megtervezett tatto bárhol jól mutat.
2010. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én egy vmi aranyos ördögre gondoltam. pár régota tervezek 1 olyan tetkot amin egy pillango van 1 ágon és körülötte csillagok:)
2010. márc. 15. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne tőlünk kérdezd, tervezgess, legyen egyedi. ;)

Nekem delfin van vízi tájképpel, és majd egész hátasra bővítem (még több delfin, bálnák, vízi cuccok, fóka, hajh szívem szakad meg, gyönyörű szép kék). :))

Hajrá. :)

A nonfival viszont vigyázz, mert nagyon könnyen meggondolhatod magad, hogy nem elég, nem jó, stb.

2010. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ott a pillangó néz ki legjobban :)
2010. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez abszolút a Te stílusodtól, ízlésedtől függ. Nekem egy szomorú angyal van a bal lapockámon, ami a munkámat, az életemet, a gondolkodásmódomat tükrözi. Egy a fontos: ne siesd el a mintaválasztást, legyél egyedi, és mindenképp érezd a magadénak! Akkor sohasem bánhatod meg.
2010. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen sablon az fontos szerintem. Tervezz magadnak valamit, ne csak úgy válassz egy mintát.

A pillangó pl már marha unalmas, meg valahogy én nem érzem hogy bármi jelentése lenne.

2010. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

színes mandala vagy orchidea

én ezek közül választottam a mandalát, gyönyörű

bár nekem ez jelent is valamit azért

2010. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem miért kellene, h jelentése legyen?

nem elég, ha tetszik?

ha ruhát, cipőt vagy napszemcsit veszel, azért mert tetszik. akkor egy tetkót miért ne lehetne ugyanezért? végül hordod, viseled mindegyiket, s hiába jelent valamit, ha nem szép

2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előzőnek

pont azért, mert aruha napszemcsi stb

nem képezi a tested részét

az másra való

és nem mindig ugyanaz van rajtad

2010. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem lesz nem soká a lapockámon egy magyar nép virágos motívum. :)
2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!