Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsenek melleim! Mikor lesznek?

Nincsenek melleim! Mikor lesznek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,és olyan elkeseredetten látom,hogy másoknak ennyi idős korukban már van,és olyan szexik kivágott pólóban :(

Most olyanok mint valami pattanás xD :(

nyárra kb.mennyit fog nőni?

u.i:fejlett vagyok,normális testalkatom van,168 cm,tehát arra sem foghatom,hogy lassan fejlődő típus vagyok


2010. márc. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
a mellek 21 éves korig nőhetnek, lehet, hogy neked később alakulnal ki. kérdezd meg anyukád, hogy neki mikor kezdtek el nőni. egyébként ez a menstruációval is összefügg
2010. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen,az az aggasztó,hogy a menstruációm már megjött 4.-ben

lehet,hogy azért mert fogytam,és így a melleim is "lefogytak"

2010. márc. 1. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

az lehet

(első)

2010. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nekem is ez volt a legnagyobb problémám. Meg nyolcadikban. A lányok már mind melltartót hordtak, én meg csak kis toppokat. De sosem piszkált ezzel senki, én fújtam fel a dolgot:) Semmi baj ezzel, hidd el.Nekem tizenötéves koromban kezdett el végre nőni, és már egész csinosak:) Tényleg ne aggódj emiatt, eljön a te időd is, nem a cicitől lány egy lány, még ha most úgy is érzed.:)

16L

2010. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 éve lány vagyok képzeld el én milyen elkeseredetten látom hogy a lányoknak már 14éves korukban van 16ra meg nagyobb mint az enyém....

egyébként jó eséllyel még nőni fog, majd ha nagyobb leszel és szedsz fogamzásgátlót az is segíteni fog

2010. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 10 évesben nincs semmi szexi, úgyhogy emiatt még ráérsz aggódni.


18F

2010. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!