Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincsenek melleim? Még megnőhe...

Nincsenek melleim? Még megnőhetnek?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nagy van, nővéremnek is.A családban sok mindenkinek nagy van.Csak nekem nem.Nem mondom hogy nincs de nagyon picik.Nekem is nagy melleim lesznek csak később kezdenek majd el nőni?Vagy mindig ilyen kicsik maradnak?14
2010. febr. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még fejlődésben van a szervezeted. Biztos, hogy még változni fog a mérete.
2010. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem sem volt, 23 éves koromig folyamatosan nőtt.
2010. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50%, hogy megnőnek vagy nem, Esetleg nem tudod megkérdezni nővéredet, hogy nála hogy történt a nőiesedés? Lehet, hogy csak simán későn érő típus vagy. Egyébként nekem nem nagyon nőtt már 14 éves korom után, vagy 15. És az én anyukámnak is elég nagyok, nekem meg picik... Ez van :)
2010. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor valószínűleg még megnőnek, elvégre nem kötelező ilyen korban még nőniük.

Ha fiu vagy, akkor ne foglalkozz ezzel a problémával.

2010. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó...szted ha fiu lenne érdekelné is hogy mekkora melle van?xd

a kérdezônek a neve nem B-vel kezdödik? :)

2010. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem b-vel kezdődik a nevem.
2010. febr. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!