Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#39: Kedves kérdező!

Nekem semmi bajom nincs a szövegértéssel, de úgy látszik, hogy neked van a fogalmazásoddal. Ha valakit félreértenek, akkor az nem csak amiatt van, hogy a másiknak szövegértési problémái vannak, hanem annak a valakinek is vannak fogalmazási hibái, mivel a mondandója nem egyértelmű. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem idősebb nálam. Azt az egyet még megjegyezném: ha valaki nem tud normális, igényes, jól megfogalmazott egybefüggő mondatokat írni, akkor az ne okoskodjon!

#40: Ez igaz, köszönöm szépen a választ!

2015. jún. 17. 09:10
 42/45 anonim ***** válasza:
Az egyetlen aki okoskodik, az te vagy. Olvasd már vissza miket írsz, semmi értelme. Mit vártál egyáltalán ettől a kérdéstől, hogy majd mindenki itt fog ájuldozni a szépségedtől? Csak egy éretlen kislány vagy, aki itt próbálja növelni az önbizalmát. Így sajnos nem tudlak komolyan venni.
2015. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

Ne hallgass senkire. Azért oltogatnak mert nincs életük.

Normális ha ennyi idősen támogatásra szorul az önbizalmad úgyhogy minden körítés nélkül és őszintén mondom hogy SZÉP VAGY! Tényleg! Nagyon szép felnőtt nő leszel! :)

16/L

2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Egy dolog àllna neked jòl: a tàvolsâg!
2015. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Szerintem jó csaj leszel

Majd pár év mulva

2015. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!