Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nő létemre nagyon igénytelen...

Nő létemre nagyon igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok konditerembe edzeni és megfigyeltem, hogy más nők külön rituálét szentelnek az átöltözésnek: megérkeznek utcai ruhában vagy melegítőben, az öltözőben, sokszor eleve sportos ruháik vannak, de azt lecserélik egy másikra, a melltartójukat leveszik, felvesznek egy másik push up melltartót, rá egy sportmelltartót, általában a tangájukat is átváltják francia bugyira, és erre jön rá a kettes számú sportos ruha, zoknit cserélnek és sportcipőt. Ezután megfésülik, felkötik a hajukat, hajlakk, sminkigazitás, a hónaljukat dezodorálják, a testüket pedig befújják parfümmel. Ha végeztek az edzéssel, akkor letusolnak, kézfertőtlenítőt használnak, ismét parfüm, majd ugyanez a fenti folyamat, csak fordítva, kompletten, bugyicserével mindennel. Nem tudom, hogy én csinálom-e rosszul, de én reggel felkelek, fogmosás, dezodor, felveszem a sportcuccom, eltekerek kondiba, átveszem a váltó cipő, leteszem a cuccaimat, leedzek, visszaveszem az utcai cipőm és hazabiciklizem. Kicsit kellemetlenül érzem magam, hogy lehet én vagyok az igénytelen, hogy nem figyelek ennyire magamra és még a ruháimat is otthon váltom át(mert nem akarok mosni sokszor, nem szeretném, hogy mire hazaérjek, beleizzadjak egy másik felsőbe is).
2015. máj. 26. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most leírtad a két végletet.


A normális szerintem az, ha utcai ruhában megy az ember edzésre (mondjuk én kapásból munkahelyről szoktam menni, tehát nem melegítőben járok...), ott átváltja a kényelmes edzőruhát (bugyit nem szoktam, de a sportmelltartó és edzőruha az alap, zoknit is váltok, nem az összeizzadt edzőzokniban akarok belépni a bőrcipőmbe...) és aztán edzés végén letusol, dezodort rak és visszaöltözik az utcaiba, ami nem izzadt, gyűrött.


Edzeni minimális sminkkel szeretek, a hajam rövid, azzal semmi dolgom.

2015. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudhatjuk h az említett nők utána valószínűleg nem hazacangáznak, hanem mennek szépen melóba ahova nem lehet izzadtan, koszos bugyiba menni.

Az h kondi előtt sminkelnek, meg hajlakkot használnak azt én erős túlzásnak érzem, de ha a konditeremben akarnak bepasizni, sztem tökre érthető. Plusz sokan egyszerűen nem bírnak meglenni smink nélkül, és még a kondiba is tesznek fel egy kis sminket, mivel ott rengeteg csinos nő és jópasi van, szóval szépnek akarják érezni magukat.


A melltartó átvétel teljesen érthető, edzeni sportmelltartóban kell. H minek vesznek alá push up melltartót, annak semmi értelme viszont :D

A francia bugyi is érthető mert tangában nem egészséges edzeni.


De az viszont teljesen érthető, és átlagos, h nem utcai cuccban edz valaki, hiszen utána abban utazik a metrón, találkozik ismerősökkel, megy munkába stb. A legtöbben azért durván leizzadnak, hogy nézne az ki? Lehet te se edzel elég keményen ha nincs igényed átvenni a felsőt melltartót legalább :)


Nem mondanám h igénytelen vagy, hisz neked ez biciklivel egészül ki és otthon úgyis lefürdesz, átveszed, akkor lennél igénytelen, ha átizzadt cuccba felszállnál utána a metróra és mennél suliba :)

2015. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is itthon öltözök, kb 2 percre van a squash pálya, csak a cipőt veszem át.
2015. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkából megyek, akkor a sminkelésen és parfümözésen kívül én is megcsinálom ezeket. Kényelmes, vékony bugyi és zokni átvétel alap, melltartó szintén. Nem feltétlen azért vesznek a nők a sportmelltartó alá melltartót, hogy felnyomja a mellett, nekem 3 sportmelltartóm van, abból kettő tökéletesen tart, a harmadikhoz viszont még alá kell öltözni, nekem így kényelmes, gyakran járok konditerembe, hetente mosok, kétszer nem veszem fel ugyanazt a melltartót, ezért kell a 3. is. A dezodorálást nem magyarázom, szerintem az általános iskola óta a legtöbben csináljuk mozgás előtt.

Edzés után, ha tusolok, akkor fehérneműcsere, tisztát veszek, nem azt amiben aznap már órákat voltam. Mivel a sminket is lemosom, minimálisat sminkelnem kell, mert a mozgás miatt ilyenkor órákig vörös az arcom.

Ha otthonról megyek, akkor már edző ruha van rajtam, csak benti sport cipőt cserélek. Utána ha zuhanyzom, ha nem fehérneműt, felsőt és zoknit cserélek. A nadrág általában marad, mert nem vagyok izzadós fajta. Zuhanyoznom is csak akkor kell, ha megyek utána valahova vagy ha úgy van kedvem, egyébként nekem ráér otthon, izzadságszagom szerencsére egyáltalán nincs.

2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát... az sztem picit tényleg igénytelen, ha vki izzadtan, csapzott hajjal, edzőruhában megy haza a városban. Az edzőruha pont az edzőterembe meg otthonra való.

Amit a többiekről leírtál, a nagy részét meg tudom érteni, de azért vannak dolgok, amik nem az igényesség, hanem inkább a cicoma kategóriába tartoznak. Épeszű ember sztem nem sminkeli ki magát kondiba, tök fölösleges, egészségtelen is - aki sminkelve kondizik, az picit plázacicoid típus vagy pasizni megy oda inkább. A parfümöt sem értem, mert ha úgy izzad, akkor ugyanolyan büdös lesz, csak az izzadtságszag keveredik a parfüm illatával, és egy ritka undorító elegyet képez. A hajlakkozást kb. akkor tudom megérteni, ha vkinek olyan hajtípusa van, ami "szállásra" hajlamos, és zavarja, ha mondjuk az edzés elején ide-oda száll... azt hajlakkal, zselével jól kordában lehet tartani.


Amúgy meg sokan tényleg munkába, emberek közé, buliba, rendezvényre stb. mennek utána, és oda nem lehet büdösen, izzadtan beállítani. Ilyen szempontból majdhogynem kötelező a hajmosás, tus, ruha-, zokni-, bugyiváltás, mert akármennyire is nem látszik, az szaglik utána. Ha meg az ember rászán pár percet a tusolásra, akkor az meg nem lehet indok, hogy túl sokat kell mosnia, mivel úgysem az izzadt testére fogja felvenni a szép utcai felsőt.

2015. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy nő nem viszi túlzásba a cicomát, pláne a praktikum rovására. Szerintem teljesen jól csinálod, tetszik ez az életképes megközelítés, valszeg sokkal jobban megállnád a helyed egy zombiapokalipszisben, mint a lépten-nyomon hajlakkal meg parfümmel bohóckodó libuskák.


De azok, akik szerint egy nő csakis csinosan felöltözve, sminkben stb. mehet ki az utcára, ezt nyilván igénytelennek fogják tartani.


Neked kell eldöntened, hogy melyik típusnak akarsz bejönni...

2015. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebből a konditermes témából én sem csinálok nagy ügyet: hazajövök, átveszem az edző ruhát (sportmelltartó, póló, nadrág). A konditeremben csak a cipőt cserélem. Odahaza aztán le minden ruha és zuhany, aztán jöhet a tiszta cucc.

Megjegyzem, csak 3 utcányira van a konditerem, most mi a frásznak öltözzek ki azért az 5 percért mire odaérek?

25 L

2015. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, aki egypár utcányit megy csak az edzésre, az rendben, de én pl. reggel munka előtt szoktam menni. Ennek előnye, hogy reggel nem sminkelek indulás előtt, csak edzés után.
2015. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, vannak az olyanok mint én, akik sajna extrém módon izzadnak. De tényleg nagyon. Edzés végén a ruhámból facsarni lehet az izzadtságot, mintha fejest ugrottam volna a kádba. Szóval hiába cserélném csak a cipőmet le, nem lehetséges :/ Amúgy én is a te példádat követném, mert edzőterembe edzeni járok, abszolút nem öltözködéssel töltöm az időt.
2015. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!