Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a fenekem és nem tudom...

Nagy a fenekem és nem tudom mit kezdjek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok nem túl dagadt de nem is vagyok nádszál vékony... viszont a fenekem eléggé kidomborodik és ha ráhúzom a pólómat akkor is látszik.

Nagy része izom de van rajta azért felesleg is.. Nem tudjátok hogyan tudnék fogyni onnan mert engem eléggé zavar.



2015. máj. 11. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress youtube-n popsi tornakat .. ha szepen csinalod rendszeresen akkor menni fog .. ugyesen ,sok sikert!:-)
2015. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

( elso vagyok )

14 evesen meg ne felj attol ,hogy igy maradsz .. ki fog fejlodni a tested, meg fogsz meg nyulni, igy el fog oszlani a suly :)

2015. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél rá büszke :)

14 évesen, 163 cm magasan és 48 kilósan egy deka felesleg nem volt rajtam, fenekem viszont annál nagyobb. Utáltam. Most, sok évvel később ez az egyik ékességem.

Az izom részét szeresd meg, és hidd el, lesz olyan pasi aki imádni fogja.

Azt a butaságot, hogy van helyi zsírfogyasztás felejtsd el. Ha fogyni szeretnél belőle akkor általában fogynod kell és valószínű, hogy onnan fog utoljára lemenni a zsír. A tornával lehet, hogy csak erősíted, viszont mégis fontos, mert nem szép a nagy és lötyögős fenék. Ha van (vagy később lesz) rá anyagi fedezet keress egy igazán jó személyi edzőt, aki segít. Addig is itt keresgélj gyakorlatok után:


[link]

2015. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!