Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam urológusnál mert a...

Voltam urológusnál mert a fenekem a wc papír felsértette, aztmondta kamillateázzam. D én viszont nem látok nagyon véltozást tudnátok segiteni mi lenne segítségemre? Pl: bepanten használna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

neogranormon / gyógyszertár

[link]

2015. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, és egy nap hányszor kenjem?
2015. febr. 13. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A Bepanten is jó. .Mindig mosakodás után szükség szerint.
2015. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
zuhany után vékonyan 1x - pár nap és elmúlik, hamar hat, ezt használják popsikenőcsnek a pelenkafelmaródásoknál is:D
2015. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. febr. 13. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Popsi kenőcs ,Neogranormon napi egyszer legalább .Előtte tisztára mosod .A Bepanten egy fertőlenitő szer,nem különesebben gyógyhatású.
2015. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bepanten jó ilyenekre,meg a neogramormon
2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább aranyered lehet szerintem,az meg a lakosság 40%-ékának van,arra ha nagyobb wc-zés után előjön reparon kenőcsôt kell venni.


Ha aranyered lenne akkor felesleges dokihoz futkosni,csak kenegetni kell ha előjön.

2015. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!