Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erősen véres WC papír! Mitől...

Erősen véres WC papír! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most este WC-znem kellett "nagy dolog", utána észre vettem hogy a wc papír véres, de nem egy kis foltban, hanem rendesen, nagy foltban tiszta vér volt, de fájni nem fájt sosem, és most sem. Mitől lehet ez? Máskor is tapasztaltam ilyet, de ilyen mértékű vérzést még nem! :S
2012. dec. 22. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér, de azért jó lenne ha orvoshoz mennél.
2012. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet arany ér is .

Ha a széklet véres ,vagy fekete,azonnal orvoshoz,mert valami belső vérzés van .

2012. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A széklet amúgy elég sötét volt, szinte fekete, de csak majdnem fekete. 18 éves vagyok.
2012. dec. 22. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz,ez komolyabb probléma is lehet!
2012. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az emésztett vér sokkal-sokkal büdösebb,mint a sima széklet,az élénk piros vér inkább aranyérre jellemző,már csak az nem világos,hogy az aranyér elég fájdalmas...:/ Szerintem is menj gastroenterológiára!
2012. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezzel várni. Az előzők jól írták: a feketedett széklet a fentebbről, már alvadtan érkező vért jelzi, ami a gyomorból jön... de a sok piros vér viszont a bél vérzése. Ha a székelés után indul el pár csepp, az tipikusan aranyér, de ezt orvosnak kell megállapítania. Remélem, hogy nem vársz januárig ezzel!
2012. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit nagyobb, keményebb volt a cucc és azért? Voltál már orvosnál?
2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!