Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK szerintetek sincs alakom?

FIÚK szerintetek sincs alakom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 165 cm és 44kg. Mindig azt hittem, hogy a vékonyság miatt nem fognak bántani (nem szándékosan vagyok ilyen vákony) és ráadásul attól kaptam meg akitől nagyon fáj.

2015. máj. 11. 20:39
1 2
 11/17 Estienne ***** válasza:
53%

Izlések és pofonok. Ez a tipikus modell alkat, ami nekem pont nem jön be. Pálcika lábak? Neeem. Egy nőnek legyen szép formás combja és kemény feneke.


DE! Még csak 14 éves vagy, ez idővel még jócskán változhat. Megfelelő táplálkozással és sporttal sokat tudsz javítani az alakodon ha szeretnél.


De mint mondtam, ez csak nekem nem jön be, másnak attól még tetszhet.

2015. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Nekem pl bejönnek a vèkony nők.Nem kell aggódni.Sok fèrfi van a világon,aki velem èrt egyet. :-) (5.válaszoló voltam)
2015. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is eléggé vékonyka voltam nyolcadikig,nem direkt,csupán genetika,de még úgyis változni fogsz,szóval biztosan kapsz egy kis alakot,szép ha valaki vékonyabb,jó nem ennyire,de nem tehetsz róla. A lényeg,hogy egészséges legyél,majdcsak jön rád egy kis felesleg :)
2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek az ilyen vékony lányok. Tudom jól, hogy milyen szar érzés vékonynak lenni, mivel én is az vagyok, bár az igaz, hogy az utóbbi 1 évben sikerült híznom 5 kilót, viszont még mindig nagyon vékonynak látom magam. Szerintem ne aggódj emiatt, valakinek pont ez tetszik. Azzal meg ne is foglalkozz, aki a tested miatt bánt.
2015. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. Nekem tetszenek a vékony lányok

Ha kövér vagy, ha vékony, ha izmos, vagy lényegében bármilyen így is úgy is lesz olyan akinek tetszik és akinek nem.

2015. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, 14 évesen számra pontosan ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkeztem és bármit megtettem volna azért, hogy még 5 kiló felkerüljön, hogy teltebb melleim legyenek. Én megértem, mire írtad, hogy: "Mindig azt hittem, hogy a vékonyság miatt nem fognak bántani" Miután a csapból is az folyik, hogy előnyben a vékony nők, nem gondoltad, hogy egyszer mégis ez lesz a "hibád". Aki ezt mondta szimplán fájdalmat akart neked okozni. Ebben az idős korban az átlagos gondolkodású 14 évesek felszínesek (tisztelet a kivételnek) és abszolút fogalmuk sincs arról, milyen emberi értékek vannak a másikban. Arról alkotnak véleményt, amit látnak. Így a testedről. Ebben mindösszesen ennyi logika van, s ettől nem te leszel kevesebb. A nő alak pedig nem kizárólag a súlytól és magasságtól függ. Ismerek 170 cm-s 50 kg-s alma alakú nőt is, és körtét is. Ugyanaz magasság, ugyanaz a súly, és mégis teljesen máshogy oszlik el, mert mást örököltek. Erre szokták azt mondani, hogy van aki ide hízik s van aki oda. Van akinek csak hasa lesz, mert ilyen alkat, de van akinek marad a lapos has, és oda hízik ahova "kell". Ha tudod azt, hogy te milyen alkat vagy, akkor a kérdést már meg is válaszoltad. Egyébként láttam, hogy fiúk válaszét várod, de nem hagyhattam figyelmen kívül a kérdést.
2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rossz a kategoria.
2015. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!