Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a lábakról? Link!

Figyelt kérdés

[link]


Csak őszintén!:) Tudom, a beállás rémes, de próbáljátok meg azt figyelmen kívül hagyni. Előre is köszi a válaszokat:)


2010. febr. 22. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, de te is tudod , hogy lehet jobb is. minden este néhány gugolás is megteszi első lépésként.

náhény hónap és itt a bikiniszezon, tessék rágyúrni :D

22 L

2010. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

sztem ez picit duci. mindenhonnan adj le belőle. nincsen semmi formája, egyszerűen csak combtól vékonyodik lefele, de semmilyen forma nincsen hozzá. vmit kezdj vele, mert ezígy nemszép. egykis szín is ráférne, nemkell szoliba járnod, de nyáron néha azért felejtsd ott magad a napon.

24L

2010. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez egy egyhetes nyaralás után készült, úgy képzeld el!:D Hihetetlen fehér a bőröm, de én szeretem.
2010. febr. 22. 12:14
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
A combod nem vastag, csak nem eléggé formás. A képen legalábbis úgy néz ki mintha mindenhol egyforma vastagságú lenne -kis különbséggel. Az igazán szép láb fent (a csípőnél) jóval vastagabb mint a térdnél. De nem rossz, mert nem vagy kövér. Alakformáló torna kellene.
2010. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs a lábaiddal. Az enyém sokkal gázabb. :S
2010. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A combod egy kicsit vastag, de amúgy átlagos.
2010. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: F/26.
2010. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Kicsit vastag comb, de nem rossz. Sok guggolás és futás jót tesz. Szerintem ne szolizz, egyáltalán nincs semmi baj a fehérebb bőrrel.


Témaindító: lány?


OFF (Ha, már a lábak szóba kerültek, kihasználom a vonzalmam sorry :) )


Ismerkednék lábimádó fiúkkal. (Privi) :)


F21

2010. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Átlagos lábak.
2010. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondolom őszinte válaszokat szeretnél, hisz csak annak van értelme. A vastagsággal nincs baj,de nulla izom van rajta,bocsi :/ fussál,edzél, hogy formás legyen, a színét meg megértem hogy szereted,engem is állandóan azzal nyaggatnak hogy barnuljak, mert az a szép de szerintem nincs igazuk. A hófehér bőr is szép, és ha akarnék se tudnék barnulni,max bőrrákot kapnék,vagy tele lennék anyajeggyel. Szolit meg felejtsd el szerintem. Nem éri meg tönkre tenned magad a divat kedvéért. 15/L
2012. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!