Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is ez szokott...

Lányok, veletek is ez szokott lenni körömfestéskor? Mindig akkor jön valami fontos közbe, amikor kifestettem a körmöm.

Figyelt kérdés
Most pl. nagydolgom lenne a wc-n, de nem tudok elmenni, mert tönkre megy a körmöm. Máskor viszket az orrom, csörög a telefonom és nem találom, vagy csak simán beütöm a körmöm valahova. A lista végtelen. Nektek hogy van türelmetek mindig kifesteni a körmötöket és megvárni, hogy megszáradjon? Van valami trükkötök erre?

2015. ápr. 8. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mintha csak magamat olvasnám :D velem is állandóan ez van, mostanában sorozatnézés közben szoktam festeni, mert azt úgyis végignézem és addig tud száradni.
2015. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Körömfestés előtt elmegyek wc-re, kifújom az orrom, kikapcsolom a telefonom, bekapcsolom a tv-t, és míg szárad a körmöm a szappanoperák széles kínálatából válogatok.
2015. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg festettem a körmömet azt csináltam, hogy direkt este festettem, amikor már senki nem keres telefonon és leültem valami számítógépes játékot játszani. Ezzel elvoltam olyan másfél óráig, annyi idő alatt bőven megszáradt. Néhány billentyű nyomogatásával meg nem sértettem fel.

A nagydolog meg... Khömmm... Hát, azt úgy hívják, hogy sz_r ügy :D

2015. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is film/sorozat közben szoktam csinálni. Telefon előttem az asztalon, így könnyen fel tudom venni és kihangosítom, ha még nem merem a hajamhoz érinteni a körmöm. Az orromat valahogy kibírom, max szipogok, ha épp folyni akarna. A wc meg... pisilni mindig elmegyek előtte, főleg ha épp megvan, akkor betétet is cserélek, de egyébként azt a fél órát, amíg megszárad a lakk, simán ki lehet tartani úgy, hogy visszatartod. :) Ha extra türelmetlen vagy, vásárolj gyorsa száradó fedőlakkot, vagy szárító kütyüt és akkor gyorsabb lesz a folyamat, amíg használhatatlanok a kezeid. :)
2015. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Murphy-törvény... nálam is ez megy. Direkt elmegyek előtte WC-re, aztán mikor éppen kész van, megint kell, elkezd viszketni a fejem stb.

Mondjuk azóta könnyebb a dolog, mióta körömlakkszáradás-gyorsító sprayt használok, de van, akinek pont az a márka nem jött be, amit én.

2015. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerem :D hát nekem a gyors száradást kölcsönző spray-m van az avontol,és nagyon jól teszi a dolgát. Ha pedig hív a természet, akkor ülj rajta a budin,amíg jó nem lesz a körmöd. :) nincs jobb tippem :D
2015. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!