Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek milyen lány számít...

Nektek milyen lány számít szépnek és okosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem most a fiúknak szól, akik min. 14 évesek.

Kérlek, minél bővebben fejtsétek ki, hogy nektek milyen a szép, illetve okos lány.

Nagyon érdekelne.


:)

Köszi!



2015. febr. 22. 18:10
 1/4 anonim válasza:
Önmagad akarj lenni. Ne pedig más.
2015. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szépség definiálhatatlan, tizedesjegyekig meghatározott paraméterekkel nem megfogalmazható. Ránézel és tudod.

Az okos meg nem buta liba, vagy rosszul tudom?

2015. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm. Én úgy gondolom, hogy nem vagyok egy buta pi__a.

És önmagam akarok lenni, nem más, de olyan elkeserítő azt látni, hogy azt osztályomból a fiúknak azok a lányok jönnek be, akik magassarkúban járnak, divatosan öltözködnek, néha kihívó ruhákat vesznek fel, valamelyik sminkeli magát, nyávognak, ide-oda teszik magukat...

És engem nem is vesznek észre, vagy ha észre is vesznek, akkor nem úgy tekintenek rám, hogy "hm, de klassz kis lány", hanem csak úgy egy lány az osztályból.

Rajtam kívűl még van 3 olyan lány, akik szerintem nem agyjátszósak, önmagük, nem buták, természetesen viselkednek, normális ruhákban járnak (nem a mai divat szerint, de szerintem csinosan), és mégsem őket érdeklik a fiúk... Miért van ez? Ilyenkor tényleg azt érzem, hogy kevesebb vagyok azoknál a lányoknál, akik az első bekezdéseben szerepeltek (engem kivéve).

Ja, és a másik 3 lány sokkal jobb tanuló, mint az "agyjátszósok".


Vélemény? :)

2015. febr. 23. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Vélemény:

Nincs jogod számon kérni a fiúkon , hogy miért a szép tetszik nekik..

Mindig jobban fog tetszeni a fiúk nyolcvan százalékának egy szoknyás magassarkús lány, mint egy tornacipős bőfarmeros. Mert nőiesebb, és szebb.


Az észről, meg annyit:

Elmondásod alapján úgy jött le, hogy nem járnak a fiúk ezekkel a lányokkal, csak megnézik őket, tetszik nekik amit látnak.

Egy 14-5-6 éves fiútól egyébiránt hiába várod, hogy a szépség helyett az észt hajkurássza. Ebben a korban tipikusak ezek a látszat kapcsolatok, azokhoz pedig nem kell hogy atomfizikus legyen a csaj, sokkal inkább hogy dekoratív, mert különben kicikizik a fiút a haverjai.


Azt pedig végképp nem értem, miért elítélendő ha valaki nőiesebben öltözködik, magassarkút és szoknyát hord.


Egy szó mint száz, bizonyos dolgokat tanulhatnál tőlük, a lenézésük helyett. Ha te is csinosabban öltözködnél, esetleg néhanapján szoknyát vennél, rád is felfigyelnének. Ezek mellett, neked (elmondásod alapján) eszed is van, úgyhogy már lekörözted őket.


Nem picsogni kell, hogy mások milyen k_rvák, csak mert csinosak és népszerűek, hanem példát venni róluk, mert valamit jól csinálnak.

2015. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!