Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (kep lent) Szerintetek megoldh...

Moja2001 kérdése:

(kep lent) Szerintetek megoldhato fogszabalyzoval?

Figyelt kérdés
[link] Kerlek segitsetek font

2015. febr. 21. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*fontos
2015. febr. 21. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
kérdezz meg egy fogorvost :)
2015. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is hasonlóan állt :) Egy évig hordtam éjszakait és helyrehozta :) De egy szakember biztosabbat tud mondani :)
2015. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ️
2015. febr. 21. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan nézett ki a fogsorom és azt mondták ezen az éjszakai nem segít így állandó fogszabályzót viselek. Úgy látom az egyik kettesed tejfog úgyhogy minél hamarabb nézesd meg! Sajnos én 18 éves elmúltam mikor észrevették, hogy pótolni kell így súlyos pénzeket fogok fizetni miatta.. Biztosat csak a fogorvos tud mondani, mert minden eset más, de a legjobb ha minél hamarabb elkezded a fogszabályzást!
2015. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze, hogy meg.:D


Fogszabályzó, aztán gumiznod kéne, és nagyon szépen helyrerakná.

Nyitott harapásod van. Nekem is az volt... Azért mert nyeléskor és az egyes hangok képzésekor a nyelvemet a fogaimnak löktem.

Logopédushoz kellett járnom... anélkül nem jött volna helyre. Bevallom, nekem nehéz volt. :D De sikerült, most szép a fogsorom. 16/l

2015. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!