Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Görbék a fogaim és emiatt...

Ügyifagyi kérdése:

Görbék a fogaim és emiatt szégyelős vagyok titeket zavar ha valakinek görbék a fogai? 16/F

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép
2015. márc. 25. 23:20
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. nekem is van hibám amit lehet és olyan is amit nem lehet vagy éppen nem akarok "javíttatni". ha valakit szeretek bármilyen módon elfogadom. ha engem nem fogadnak el így jártak az ő bajuk.
2015. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem világéletemben zavart, sosem volt pénz fogszabályzóra, mert a kedves szüleim elpiálták-cigizték. Felnőtt fejjel csináltattam végre. Neked még államilag támogatott. Ha ennyire zavar, csináltasd meg.
2015. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem borzasztóan zavar, ha akivel beszélek, mosolyog, és egy csálé fogsor van a szájában. Nem bírom levenni róla a szemem..
2015. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fogszabályzó. szépek lesznek a fogaid és nem romlanak olyan könnyen
2015. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan durva akkor nem zavar viszont minden bántás nélkül neked javaslom a fogszabályzót! Nekem is van, engem is rendkívül zavartak a ferde fogaim, de már látom a végét és nagyon megéri hidd el!
2015. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!