Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nezek ki ennyire rosszul...

Miért nezek ki ennyire rosszul képeken?

Figyelt kérdés

Pont ma akartam csinálni magamról pár 'selfit' (magyarán onarckepet) a telefonom, mert örültem hogy süt a nap es emiatt jók a fények. Ám az eredmény pocsék, eddig is tudtam hogy rossz képeim vannak, na de ezek után nem tudom hogy megyek emberek köze ha tenyleg igy nezek ki.


Elegge rossz az arcformam, az egyik szemem kisebb, szemoldokeim nem egyformák es rettentő világosak voltak, es az összes bor hibám csak ugy ragyogott a képeken.


Egy kép tenyleg hitelesen adja vissza ahogy ki nézünk?



2015. márc. 8. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Az a baj hogy az ember nem az egyik és a másik arcrészedet rakja össze hanem eggyüt veszi a kettőt.+ Az embereknek nem tünik fel az a hiba ami neked anyira szembeötlő, és egy fotó nem teljesen képes vissza adni az arcodat hiszen a nap folyamán mosolyogsz és arcokat vágsz szóval... enyi.
2015. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fotók egyébként is felnagyítják a hibákat...vaku, zoom...stb. Sok embert ismerek aki sokkal szebb élőben mint képeken. (Meg sok olyat is aki képeken szebb) Ha elégedett vagy azzal amit a tükörben látsz akkor miért fontos hogy jók legyenek a képeid?
2015. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mert minden velem egykorú lany olyan szep kepeket tolt fel magáról a netre, en meg nem tudok egy normális kepet se csinálni. Plusz a kepek alapján mar azt se hiszem hogy kinezek valahogy mert tenyleg borzasztóak :(
2015. márc. 8. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyan ez a probléma, (a szemöldök dolog kivételével, mert olyanom nincs is) de engem nem érdekel.. :D évek óta ugyan az a profilépem mindenhol.. és megpróbálok nem ezzel foglalkozni, de áttérzem a helyzeted teljesen :)

Meg egyébként a legtöbben tele effektezik, retusálják a képeiket..

2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!