Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmös tanfolyamon gondolk...

A műkörmös tanfolyamon gondolkozom, ha lenne helyem ahol tudom csinálni, és kb.5000ft-os áron dolgoznék, mennyi hasznom lenne egy körömépítésen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

tudsz körmözni? ha csak belekezdenél ne azon törd afejed hogyan alakítod ki az ártáblád mert ez függ:

-milyen a munkád

-hol dolgozzol

-milyen eszközöket,lakkokat használsz

-milyen gépeid vannak

-milyen vásárlóköröd van


Gyerek voltam de anyukám járt egy híres körmös studióba még 2000 körül a Bazilikánál. Akkor ott egy körmöztetés 10-12 ezer forint volt és az amerikai nagykövetségtől voltak vendégei a lánynak aki egy nagyon híres és tehetséges körmös.

Ő kérhetett ennyit akkor.

2015. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Az én körmösöm 2-3 ezer forintért dolgozik,gyönyörű tartós munkája van.

Biztos,hogy nem adnék ki havonta 5ezret műkörömre.

2015. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eleinte semmi hasznod nem lesz. Ki kell épìteni egy vendégkört, ez helytől függő, akár egy év is lehet, mire kitermeled magad fixen minden hónapban. Úgy számolj, hogy kb 100ezer ft kiadásod lesz (székbérlet, járulékok, könyvelő) erre jön az anyagköltség, mert a zselé fogy, a vendégnek kell a színválaszték...ez kb havi 50 ezer, ha nagyon spórolsz. Aztán ottvannak a továbbképzések, fél évente egyre illik elmenni, friss okjval természetesen többre (technikai és díszítő), még mielőtt szalonba ülsz. A kezdéshez szükséges összeg is legalább 2-300ezer (anyagok, eszközök)
2015. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem is 3 ezer a reális, megélni csak akkor lehet belőle ha nagy a vendégköröd, ehhez nagyon jó munkák, szép képek kellenek meg ismerősi kör aki ajánl téged.

hobbinak mondjuk kiváló, esténként-hétvégén ismerősök körmeit megcsinálni mondjuk 500-1000 Ft haszonnal, abból havonta összejöhet egy 20 ezer, ez attól függ h mennyire szeretsz műkörmözni, ha kedved van hozzá "ingyen" pénz, ha meg csak szívásnak érzed, akkor fölösleges. nekem egy pár ismerősöm hobbiként kezdte és egész szép vendégkört kiépített. az elején anyagáron csinálta, mostmár persze haszonnal egész jó kis keresetkiegészítés neki.

2015. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 5000 teljesen reális ár. Persze csak minőségi munkáért.
2015. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

van kézügyességem,szép érzékem, helyem ahol csinálhatnám,amúgyis vállalkozó vagyok ismerem a dolgok járulékos oldalát, elvégeznék egy tanfolyamot, úgy gondolom hamar lenne vendégköröm, a kérdés az, : mennyirebéri meg körmözni?

mennyi marad egy körömépítés után?

itt 5000 igenis reális ár -sajnos-

2015. febr. 22. 23:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, hogy egy építés után mennyi marad neked.

30 állandó vendéggel jöhetsz ki nullára. A többi bevétel elviekben a tied. Azért csak elviekben, amit az előző válaszomban kifejtettem.

2015. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is egy nagyon jó cikk.

2015. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,na erre gondoltam, hasznos volt.köszi
2015. febr. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!