Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki rendelt...

Van itt valaki aki rendelt már Ebayen? Én műkörmös csiszolót szeretnék! Szerintetek megéri? Valós?

Figyelt kérdés

[link]

őt szeretném megvenni, de nekem gyanúsan olcsó! Ha megveszem, mennyi esélye hogy téleg megjön?És ha igen mennyi postával?


2015. febr. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért olcsó, mert egyenesen Kínából jön, nem megy végig az itthoni, gyártó-nagyker-kisker-fogyasztó láncon, ahol az első három igyekszik minél inkább meggazdagodni.

Én főleg bizsukat szoktam ebay-en venni, mert teljesen ugyanazokat árulják 1 dollárért (~210 Ft), amiket az itthoni Bijou Brigitte, Six meg Claire's 3000 Ft-ért.

Ebayen van rá lehetőség, hogy ha mégsem érkezik meg vagy nem működik, akkor visszakérheted a pénzt, és akkor az eladó visszautalja. Nekem eddig minden megérkezett, egyszer volt az, hogy rosszat küldtek, reklamáltam és sűrű elnézések közepette postázták azt, amit rendeltem.

Kínából olyan 3 hét alatt érkeznek ide a cuccok, bár nekem volt már rá példa, hogy egy hét alatt ideért (azt nem is értettem), de olyan is volt, hogy a megjelölt határidő után másfél héttel érkezett a csomag (jó, az meg karácsony környékén volt).

Amit belinkeltél, annak az árára még rájön 3985 Ft postaköltség, nem tudom, azt nézted-e. A "Shipping" mellé van írva.

Meg kell hozzá Paypal számla, anélkül ebay-en nem tudsz semmit venni.

2015. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Uhh dejó köszönöm:)!

És akit be linkeltem, hol lehet megnézni hogy megbízható? Hogy hányan pl ajánlják?

2015. febr. 8. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Van bal oldalon egy olyan box, amiben az áll, hogy "Seller information", alatta van az eladó neve: g. nala

Azalatt pedig, hogy 98,6%-os a pozitív értékelése.

De ha rákattintasz a nevére, akkor kiadja az értékeléseit és ott külön el meg tudod nézni a pozitív, negatív és semleges visszajelzéseket.

2015. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De ha rákattintasz a nevére, akkor kiadja az értékeléseit és ott külön el meg tudod nézni a pozitív, negatív és semleges visszajelzéseket." - sot, ha az ertekeleseket nezed es Firefox a bongeszod, akkor ctrl+F es alul a keresobe beirod a termek nevet (aki egyebkent nem egy szemely, ugyh ne hasznald "őt" meg "akit") es lehet hogy talalsz a tobbi vasarlo altal irt velemenyt magarol a termekrol es nem feltetlen az eladorol, ami hasznos lehet.


De szerintem elobb kezd itt!!!!!


[link]

2015. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)!
2015. febr. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!