Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Ki hogyan állította...

Körmösök! Ki hogyan állította össze az árakat?

Figyelt kérdés
Hogyan, mi alapján számoljam ki az árakat? Végzett körmös vagyok, és jelenleg házhoz járnék, ameg nem találok helyet. Crystal Nails anyagokat használok. Érdekelne továbbá, hogy mennyire legyen részletes az árlista? Több oldalt néztem már. Van, ahol ki van írva, hogy gel lakk ennyi, épített zselé annyi. Valhol meg elég részletes. Pl: külön van az épített zselére színes zselével telibe festés és a szintén épített zselére telibe festés gel lakkal. Köszönöm a segítséget! :)

2014. nov. 26. 23:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapest, külső kerület.
2014. nov. 26. 23:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-Hány óra munka van vele?

-Mennyi az útiköltség?

-Mennyi az anyagár?

-Van-e benne valami különleges?



Lőjj be egy órabért, ami még megfizethető, plusz az egyéb költségeket. Ha valami különlegeset, pl. kézzel fesett mintát teszel bele, akkor simán rátehetsz az árra extrát.

2014. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is végzett körmös vagyok és én is sokat gondolkodtam az árakon, de jelenleg nem dolgozom a szakmában. Szerintem a legjobb, ha megnézed másoknak az árait a kerületben és arra még nyugodtan rátehetsz pénzt mivel te házhoz mész. Mondjuk egy sima okj-s végzettséggel, nem tudom , hogy milyen körmöt építesz, ezt is vedd figyelembe. Pl. én, mivel nincs gyakorlatom, csak végzettségem (és jó néhány továbbképzés) egyenlőre ingyen fogok megépíteni pár szettet, mert nem vagyok annyira gyakorlott, hogy pénzt merjek kérni.
2014. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt a kettő kategóriát hülyeség különválasztani:

"külön van az épített zselére színes zselével telibe festés és a szintén épített zselére telibe festés gel lakkal"

Mivel a kettő ugyanaz, ha épített zselére gel lakkot kensz, akkor a gel lakk zseléként funkcionál (nem oldható, stb.), az áruk is megegyezik, így nem látom értelmét ezeket különválasztani. A vendégnek is bonyolult egy ilyen részletes árlistát végigolvasni.

Ez pl. szerintem egy jól összeszedett árlista:

[link]

2014. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! :) és a linket is!
2014. nov. 27. 11:28
 6/6 KörmösMagenta ***** válasza:

Egyszerű.


Járd körbe a konkurenseket, nézd meg az ő áraikat. Azok fölé nem mehetsz, mert senki se jön be az ajtódon. Ha alájuk mész, akkor meg azt hiszik rosszabb vagy náluk.

Megoldás: közel azonos ár + ajándék vagy akció.


Közgázra is jártam régen, ennek ez a profi módja.

2014. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!