Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ehhez a ruhához milyen cipő...

Ehhez a ruhához milyen cipő illik?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni ezt a ruhát ( [link] de nem tudom, hogy milyen cipő illene hozzá! Segítesz? Várom az ötleteket.
2010. febr. 8. 23:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Hasznos válaszokat, nem becsmérlést vártam...

Köszi a válaszokat!

Térdzokni? Ez eszembe sem jutott... És nem, nem akarok emo lenni, a divat sem izgat igazán, csak gondoltam kikérem a jobban hozzáértők véleményét. Amúgy van egy 6 cm-es tűsarkú bokacsizmám, az egészet csipke fedi és fekete, de a bokacsizma ezzel kissé fura lenne... Nem?

2010. febr. 18. 23:15
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha a két csipke jellege nem tér el simán jó szerintem a bokacsizma is. Az már viszont nem lolita, szóval inább csipkés combfix vagy fekete harisnya. Ami sokat dob még ha a ruha színei visszaköszönnek másutt is (cipő díszei, masnis hajcsat, szaténszalag a hajban, persze piros/fehér színben) Nem tudom a két ruha közül melyiket szeretnéd....
2010. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Minden a csizma szabásán múlik. Ha van egy kis boszis beütése, nagyon jó lesz, de ahoz ügyelj arra, hogy felnőttesebb frizurát válassz hozzá (ne két copf) hanem valami elegánsat.
2010. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én meg a copf... =) Amúgy a bokacsizmám orra kerekített, nagyon csinos, nem boszis... A fehéres ruhát szeretném inkább...
2010. febr. 20. 13:22
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezek térdzoknival, lolitásan becsavart hajjal stb.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek harisnyával és térdzoknival is elmennek:

[link]

[link]

[link]


És ugye van még a jó öreg Martens is, ha nőies bakancsot szeretnél:

[link]

[link]

[link]


Ez meg a klasszik boszis viktoriánus, ehhez mindenképp tűzd fel a hajad:

[link]

[link]

[link]


Va tudsz varrni, egy egyzerű bőrcipőre varrhatsz gombos cipőtakarót. Nem egy bonyolult művelet, még szabásminta se kell, csak egy kevés nemes anyag meg gombok. Fekete és fehér színekben persze, ha lehet bársonyból, vagy valami erősebb szép anyag. Itt van leírva, hogy hogyan:

[link]

2010. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve, de egy kép a bokacsizmáról:

[link]


Kicsit emo ehhez a ruhához, nem is hordom... Hirtelen felindulásból vettem meg. De maradok azt hiszem a kerekített orrú fekete körömcipőmnél! =)

2010. jún. 7. 17:20
 27/27 A kérdező kommentje:

Elnézést:

[link]

2010. jún. 7. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!