Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ehhez a ruhához milyen cipő...

Ehhez a ruhához milyen cipő illik?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni ezt a ruhát ( [link] de nem tudom, hogy milyen cipő illene hozzá! Segítesz? Várom az ötleteket.
2010. febr. 8. 23:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi lenne az ideális. Ha bőrből/szaténból/csipkéből van nem slampos a lapos cipő se.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon bejön!^^ Köszi!
2010. febr. 14. 13:27
 13/27 A kérdező kommentje:

Ez a cipő ehhez a ruhához slamposnak számít?

[link]

Mert nekem nagyon tetszik, csak ehhez a ruhához... =S Vélemények?

2010. febr. 17. 22:50
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de ha nem vagy dark/goth, és nem öltözködsz úgy, akkor miért akarsz ilyen ruhákban járni? Hiszen még azt sem tudod, mit mivel hordj... Egyébként olyan cipőt csak a divet-emok hordanak :D


egy goth lány

2010. febr. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen fekete körömcipő.
2010. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kerekített orrú fekete magassarkú cipő(kínaikba lehet kapni 5000 alatt)!(Hegyes orrú nem divat és topánkával csúnya lenne nagyon szerintem!)


20L

2010. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%

Ha úgy akarsz kinézni, mint egy cukee divatos 13éves emos kislány, akkor vegyél fel hozzá balett cipőt. Ha viszont nem akarod agyon nyomni a ruhát, és bénán kinézni, akkor magassarkút vegyél fel hozzá, kerekorrút.


De különben, ha ennyit sem tudsz, hogy egy ilyen ruhához milyen cipő kell, aztán vászon balett cipőt is felvennél hozzá, akkor minek neked?

2010. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 4-6cm sarokmagasságú (de inkább több) fekete(!) körömcipő. Enyhén hegyes orr még elmegy, sarkos, baltával vágott, vagy hosszan hegyes semmiképp, a kerekített orrú jó. Inkább fényes, mint matt, de ez nem annyira fontos.
2010. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyenben voltam valamelyik animeconon ^^

És magastalpú és -sarkú térdig érő csizmát vettem fel hozzá.

2010. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Senki csipkés lelkébe nem szeretnék belelépni, de az emo és a goth összemosását nagyon nem kéne.

Bocsi, de az a macskás vagy milyen vászoncipő gothokon borzalmas lenne. Nekik egy életre el kéne felejteni ezeket az apró koponya/kockás/csillag mintás vászonizéket. Ezeket nyugodtan lehet hordani emos neon csőnacival, meg szoknyával-leginggsel, már ha emo szeretnél lenni (tőlem legyél, ha úgy érzed jól magad).

Az a ruha szerintem nem épp emo, tehát ahoz ilyet ne vegyél fel.


Azt kéne eldönteni hogy úgy szeretnél-e kinézni benne mint egy viktoriánus kisasszony vagy mint egy gothloli. Az előzőhöz kell a magassarkú cipő, ráadásul ha megnézed a korszak cipőit, azok inkább hegyes orrúak mint kerekek. A gothloliknak főleg magastalpú cipői vannak, de a porcelánbaba képbe nekem beleillik a balerina is, különösen ha térdzoknit veszel hozzá.

A cipő divatosságáról meg annyit, hogy ha a mainstream divat a mértékadó, akkor ne akarjon az ember lánya utcára csipkés-fűzős ruhát, hanem vegyen fel egy hátsóvillantós minit és menjen a dizsibe a dévidguettára bulizni. Köszönöm, hogy elmodhattam.


egy másik goth/21

2010. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!