Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a lányról?

Mit gondolsz erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak őszintén:)


2010. febr. 6. 15:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem szép és aranyos vagy, csak ezt a hülye csücsörítést felejtsd el:D
2010. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
16.39. igen, a csinosság nem egyenlő a nulla IQ-val, nemis a csinossága miatt mondják, h 0 IQ, hanem a stílusa/viselkedése miatt, már amennyi a képekből lejön....
2010. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szép lány.

Az első képen a haja írtó jó és jól is áll neki.

A 3. képen nagyon aranyos.

A többiről meg no komment.

És nekem valahogy enm az jött le a képekből, hogy egy utolsó rib.anc, hanem egy oylan lány, aki ki akar tűnni a

tömegből.

Szerintem nem feltétlenül egy 0 IQ-jú csaj.

És hát az egyik válaszoló mondta, hogy inkább ne legyen annyi ruhája, ahnem kevesebb, de márkásabb.Nem tudhatod, hogy mennyi ruhája van, lehet, hogy kevés.Szóval szeritnem az öltözködését ne ítéljük el, legalábbis anyagiak terén.

Mindez az én véleményem, senki se ugorjon nekem miatta.

15L

2010. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
hát sztem minden ok vele aranyos kedvesnek tunik.....kicsit palyboy cica....ami azt jelenti h ad a divatra....kicsit szepnek gondolja magat de az iss....
2010. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb sminket! sokkal!
2010. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

na ne mondd, hogy nem te vagy!

es megis honnan szereztel ilyen sajat kezzel keszitett kepet rola. Na ne hantazz! Manapsag melyik foatal nem keszit magarol kepet, olyant amelyiken pl. ugy csucsorit, ahogy szexisnek talalja es soha nem pozolna ugy mas elott. ez van. mi lett volna ha kiirod, hogy te vagy es kesz?! felvallalhatnad magad kisasszony!


amugy atlagos vagy, de inkabb szebbecske.


30/no

2010. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Szerintem szép csak elég r,i,b,i,sen viselkedik a szeme az gyönyörű az alakja nagyon jó de ez a száj csücsörítős .... nem értem miért csinálják ezeket a pózokat a 14-15 év körüli lányok ...
2010. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek,ha nem,a képeken akkor sem én vagyok!Egyébként myvipről szedtem le a képeit a lánynak.És megérdemelte,mert egyszer már ő is fel tett ide....
2010. febr. 7. 09:44
 29/40 anonim ***** válasza:

Anus mouthus fertőzött.

Túl kerek a feje a testéhez képest, és vastag a szemöldöke.

Amúgy nem látszik, hogy el lenne szállva magától. A 3. képen különösen aranyos.

Nekem szimpatikus.

2010. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
58%

Undorító....

Agyonszolizott, kikent fejű, levakolt szájú, agyonmalterolt teknós p!csa, akiből vagy milliárdnyi flangál az utcán és veri magát a nagy semmire. Na ez aztán a zéró egyéniség.... -.-'

2010. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!