Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a lányról?

Mit gondolsz erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak őszintén:)


2010. febr. 6. 15:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Így egy pár fotó alapján nem sokat tudok róla megállapítani, ahhoz meg kellene ismernem. Az öltözködési stílusa távol áll tőlem, de ettől függetlenül lehet jó fej, kedves lány.
2010. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
100%

Hát inkább nem válaszolnék.


(Amúgy nagyon csúnya vagy, de ezt csak megunk között).


Ja, még mielőtt azt hinnád, hogy irigy vagyok rád, fiú vagyok.

2010. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még mielőtt valaki is félreértené a képeken nem én vagyok,ő egy, a kevésbé szívlelt ismerőseim közül:)

Nagyon el van szállva magától a csaj,azt hiszi hogy ő a világ közepe,iszonyú beképzelt.

2010. febr. 6. 16:16
 14/40 anonim ***** válasza:
48%
elég szerény otthona van, és a ruháján is látszik, hogy valójában olcsó. legyen kevesebb ruhája, de az igényesebb, drágább, márkásabb. valóban inkább szépeskedő, mint szép. olyan ruhát viseljen, amit viselni is tud.
2010. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
58%

Szép, csak ez a tipikus műbeállítás a gáz. Meg a csücsörítés. A 3. kép már természetesebb, de tényleg szép vagy nagyon! Főleg hosszabb hajjal.

22 L

2010. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín szájfény nem igazán túl előnyös, én valami enyhén pirosas vagy sima átlátszó szájfény használnék olyat ami teltebbé teszi a szád. A hajad kivasalva és kicsit hullámosan is jó, a szemöldöködet én sokkal vékonyabbra szedném és ívesebbre hogy ne legyen ilyen szögletes, markáns arcod. Sminkelni is csak halványan.
2010. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%

Anus mouthus xD ha nem vigyáz, felkerül napisz*rra.

Amúgy látszik, hogy full beképzelt. Csak nem tudom, mire.

2010. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%
ribancos, rémes smink, és az a csücsörítős száj, kicsit nevetséges :)))
2010. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán tetszik.Tipikusan olyan lánynak tűnik,aki azt hiszi kitűnik a tömegből,mert agyon sminkeli magát és kiteszi a mellét.Pedig manapság szinte minden 2. fiatal csaj így néz ki...

Az arca átlagos.Nem lenne ronda,de a beállásból,csücsörítésből meg amúgy is rögtön levágni,hogy mennyire beképzelt,de ilyen külsőbel nincs mire.

Sokkal jobb lenne,ha kevésbé sminkelné magát,nem rakná ki a melleit és nem csücsörítene.

15/L

2010. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
54%

Rólad, hogy pofátlanság kirakni másokról képet egy ilyen oldalra...


A lányról: nem ronda, a stílusa olyasmi, mint az enyém, tehát bejön. A csinosság nem egyenlő a 0 IQval, csak ezt kevesen képesek beismerni...

2010. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!