Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sovány, vékony, duci,...

NanaBaby123 kérdése:

A sovány, vékony, duci, formás, molett, és a kövér alatt ti mit értetek?

Figyelt kérdés
Fiúk , egy komoly kérdéssel fordulok hozzátok, lányokhoz is , és csak mert sok kérdés van ezzel kapcsolatban , és meg nyugtassuk a többi embereket , megkérnélek titeket , hogy a fönti szövegben sorban lévő testalkatokhoz , csatoljatok képeket. Majd későbbiekben én is fogok csatolni.
2015. jan. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Sovány: [link]

Vékony: [link]

Formás: [link]

Duci: [link]

Molett: [link]

És a kövér pedig az elhízott, akin nem kevés vagy kicsi felesleg van.

2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sovány: Nagyon sok keresés után megtaláltam ezt: [link]

Vékony: [link]

Duci: [link]

Formás: [link]

Molett: [link]

Kövér: [link]


Nőkből annyi képet találtam, mint a szar, ezért a nehezebb utat választottam.

2015. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sovány: [link]

Vékony: [link]

Formás - hát ez nálam sokminden lehet

[link]

[link]

[link]

Duci (nálam általában az akin csak pár kiló van ugyan de vagy nagyon szerencsétlen helyen vagy abszolút nem tud az alakjának megfelelően öltözni): [link]

[link]

Molett (szélesebb homokóra vagy annak látszik): [link]

[link]

[link]

Kövér: [link]

2015. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ebben a formában nem megválaszolható.


Egyrészt vannak testalkatok, ami az egyiknek kórosan (értsd halálközelien beteg) sovány alkat, az a másikon normális. Ez függ a genetikától, testmagasságtól, rassztól, életkortól, testfelépítéstől.


Ezen kívül egy tini eesetében teljesen más számít normál értéknek mint egy felnőttnél.

Én ezek alatt az adott egyénhez viszonyítva értem azt hogy épp meg van-e hízva vagy le van-e fogyva.

pl.

[link]



Ezen kívül ezeknek a meghatározásoknak egy része abszolúte egy szubjektív érzelmi töltetet közvetít, de lényegében ugyanazt takarja. A molett és a kövér szinonímák, csak az egyik pejoratív jelző. A sovány és a vékony is ugyanazt jelenti, csak az egyik betegesen hangzik.


És miazisten az hogy formás? Ki az aki nem? Van itt olyan, aki formátlan plazmafelhőként levitálva éli az életét? Ez a szó 100% azt jelenti hogy "tetszik a formája". Én speciel használom ezt a szót a cuki gyurmó csecsemőtől kezdve az állólámpán át egy vekni kenyérig mindenre. EZ nem egy testalkat, ez a "szép" egy szinonímája.

2015. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők , köszi az eddigi válaszokat és ahogy megígértem én is küldök képeket hogy szerintem mi mi ^^


Sovány: [link]

Vékony: [link]

Duci : [link]

Formás: [link]

Telt formás: [link]

Molett: [link]

Kövér: Az meg egyértelműen a kórosan elhízott emberek .

2015. jan. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!