Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak lányok/nők itt akik...

Vannak lányok/nők itt akik sok helyen szőrösek?

Figyelt kérdés
Pl:has,hát ,nyak
2010. febr. 5. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő,mert mindenhol van szőrünk kivéve a tenyeren és a talpon-.-"
2010. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de a húgom nagyon az, szinte az egész testét borotválni kell.


Annyiban nem értek egyet az első válaszolóval, hogy nem minden nő szőrös mindenütt. Nekem pl.csak hónaljat és az intim részt kell borotválnom, a lábamat még soha nem kellett, nekem az nem szőrös.

2010. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs h vkinek nem szőrös a lába, minden nőnek szőrös a lába, és igaza van az elsőnek, a testet mindenhol szőr borítja, csak vannak ugya a pihék, és van a kimondott szőr.

ha jobban megnézed a lábad, biztos h pihés.

2010. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenhol van szőr, még az arcodon is. és nem ajánlott minden egyes kis porcikát szőrteleníteni, nagyon tapadós lesz a bőröd.
2010. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

34 éve nő vagyok, és most jó közelről megnéztem, 3 szál szőrön kívül (ami a boka körül van), nincs szőr a lábamon.

Ha hihető, ha nem, soha nem kellett borotválnom.

2010. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan mintha az arcom és a nyakam is szőrös lenne:(Mit tegyek hogy ne látszódjon?

22/L

2010. febr. 5. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
én szőke vagyok 15 éves és a karomon oriási szőke szőr van a combomon és a seggemen is azonkivül a seggem felett és a mellem közepétől a hasamig egy csikban végig megy dús szőke szőrzet mndenhol :O:O
2010. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem hála istennek a hátam nem. A hasam is, meg a nyakam is.

Bármit csinálj, csak borotvát NE.

Bajuszodat gyantával a többi szőrt az arcodról csipesszel, nyakadról szintén.

Mást nem nagyon tudsz tenni. A végleges szőrtelenítés állítólag nem sokat használ.

2010. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!