Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki így elmenni intim gyantára?

Ciki így elmenni intim gyantára?

Figyelt kérdés

Alkati adottság,hogy nagyon szőrös vagyok nő létemre,ráadásul fekete,erős,és sűrű.A nemi szervem eddig borotváltam,de szeretnék elmenni intim gyantára,mert a borotva irritálja a bőröm,és 2 nap múlva már újra borostás vagyok.Régóta gondolkozom a gyantán,de eddig nem mertem elmenni,mert nagyon szőrös vagyok ott,a nunimnál nagyon dús a szőr,a fenekemnél is sok szőr van,és ezt cikinek érzem nő létemre.

Azt se tudom mekkora szőrrel menjek,ha rá tudom magam venni,1-2 cm-s?Vagy legyen hosszabb?


2015. jan. 3. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan hosszú, elég annyi, hogy szemmel látható legyen, és a gyanta jól meg tudjon rajta ragadni. Nincs ebbe semmi ciki sem, nem fog se ki nevetni, se semmi. Ez a dolga, ezzel foglalkozik, el kell fogadnia, hogy ilyeneket csinál.
2015. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy 2 nap múlva újra borostás vagy nem egyedi. Mindenki az, ugyanis a szőr gyorsan nő. :D És kozmetikusnál semmi sem ciki, hacsak nem vagy hüvelygombás büdös stb. az a dolga hogy leszedje a szőrt nem érdekled elhiheted
2015. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, szerinted hány szőrös embert látott már? Ez a szakmája.


Sok skert!

2015. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz tőlem szőrösebb,nagyon sok van intim és popsin is nekem.Én is elmentem,bár nagyon szégyelltem,legyantázta,azt hittem nem élem túl. Sajnos alig több mint egy hét és újra szőrösödni kezdtem. Ha nekem csak ilyen rövid ideig tart,nem szenvedek miatta ennyit.
2015. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!