Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szerettek egy lánnyal...

Fiúk! Ti szerettek egy lánnyal elmenni vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha kikéri egy lány a javaslatodat? Vagy ti szeretitek kikérni a lányokét? Légyszi kort is írjatok.
2014. okt. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még lányként sem szeretek más lányokkal vásárolni...

Az ember olyat vegyen meg ami tetszik neki és jól érzi magát benne, kissé hosszadalmas lenne minden ruháról kikérni mások véleményét.

Amúgy van egy bátyám, sosem jön velünk vásárolni és szerintem kihajítana az ablakon, ha beleakarnék szólni az öltözködésébe.

21L

2014. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő ... én szívesen elmegyek=) csak wifi legyen, ha érted mire gondolok; )
2014. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úr istek utálok :D

Multkor vásároltunk a barátnőmmel... én 10 perc alatt letudtam mindent egy boltban, a barátnőm 2,5 órán át kb. 10 bolt és vagy 15 szatyor a kezemben :DDD

ha mondja a csajom, hogy menjünk vásárolni olyan mintha a fogamat húznák :D muszáj és meg teszem :D

2014. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Jobban járok, ha elmegyek a hölgyeménnyel...Hamarabb végzünk, nem vesz semmi felesleges kacatot és még lehet nekem is tetszik, amit vesz és még ki tudja mit lehet összehozni egy-egy ruhapróba alatt:) 26F
2014. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha lenne lány akivel mehetnék akkor persze :) 18f
2014. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én utálok ruhákat és cipőket vásárolni, egyedül vásárolni meg végképp utálok, úgyhogy ha nekem kell valami, szívesen mennék a barátnőmmel, ha lenne.:D Vagy ha mindkettőnknek kell, akkor is, csak egy kicsit ideges lennék ha nekem már minden megvan, ő meg még vásárolgatni akar.

Ha csak neki kell valami, és szeretné kikérni a véleményem, akkor elmennék vele, ha cserébe megpróbálja rövidre fogni a dolgot, mert nem bírok ki több órát.

21/F

2014. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tegnap tesóm barátja eljött velünk vásárolni hát szegényt úgy sajnáltam >< Látszott rajta hogy mennyire nem bírta már nézni hogy milyen döntésképtelenek vagyunk meg mondta hogy azt hitte majd megőszül :D Többet sem jön az biztos :P
2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szolidaritásból a barátommal nem megyünk el közösen ruhát/cipőt/ékszert/sminket venni, mert tudom, hogy én szeretem rászánni az időt, stb, ő meg nem annyira:D

Úgy szoktuk max megoldani, hogy megbeszélünk egy időpontot, amikor leülünk az egyik étteremben, és akkor tudunk találkozni, de vásárolnia nem kell. Esetleg, ha plázába megyek (ritka), akkor ő addig benéz a Media Marktba, csorgatja a nyálát egy-két új videójátékra, míg én megveszem, ami nekem kell.:D

2014. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!