Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legginges, harisnyás lány van...

Legginges, harisnyás lány van aki járna legginges, harisnyás pasival? Velem.

Figyelt kérdés
Van akinek nem fontos a teljesen férfias kinézet, hanem hozzá hasonlóan öltöző sráccal járna, mert egyedi, más?

2014. dec. 26. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a lányos pasikat, de ahogy itt téged figyeltelek, nálad ez valami perverziónak tűnik, vagy feltűnési viszketegség... nem tudom, de nem természetes. És ez nem jön be.
2014. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerj meg, csalóka a netről valós képet kapni valakiről, rólam. Nincs feltűnési viszketettségem, alapból ilyen vagyok.
2014. dec. 26. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Alapból rá vagy kattanva a nőies dolgokra?

Szoktam látni a kérdéseidet és a hozzászólásaidat, kissé zavar, hogy mindenkire ráakarod erőltetni a dolgot, leginkább ez a gondolkodás mód miatt nem járnék veled.

2014. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom konkrétan milyen ráerőltetésre gondolsz a véleményemre, vagy a szokásomra, vagy a öltözködési szokásokra? Mások szoktak letámadni, hogy bzi vagyok, de nem vagyok, ez nem erőltetés, hanem próbálom a véleményem megvédeni, vagy a nőiesebb ruhák viselését elfogadtatni.
2014. dec. 26. 21:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen a bőrleggingseket és a fényes harisnyákat kedvelem, hordom nyilvánosan is.
2014. dec. 26. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Amit te csinálsz az nem a véleményed hanem egy kevésbé férfias viselkedés, mint az említett ruhák.
2014. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha így látod, meglepő, hogy ennyire ismered a hozzá szólásaimat, de ezek egy része az engem homárnak nézők miatt van, De konkrétumot is mondhatnál,mit találsz kivetni valót a véleményeimben.

De én a kérdésemmel kapcsolatba szeretnék válaszokat.

2014. dec. 26. 22:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs jelentkező csajok? Szerintem jó buli lenne, ha ketten ugyan úgy járnánk :)
2014. dec. 27. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a lányokat annyira nem fogja meg ez a dolog,nem a harisnya miatt fognak szeretni.Im quit.
2014. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is csupán ez miatt gondolom, ismerjük meg egymást, szeretnék hozzám hasonló harisnya, leggings mániás lányokkal ismerkedni, barátkozni. Nem kell rólam rosszat gondolni, nem vagyok rossz ember.
2014. dec. 30. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!