Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 22 évesen...

Mit csináljak ha 22 évesen csak 70A-s a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar.
2008. aug. 15. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy ez a baj hogy sovány vagy.Már én is megfigyeltem hogy a 40 kilós lányok elöl hátul deszkák.Ha több zsíros kaját és édességet ennél akkor híznál a melledre is.
2008. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát igen 47 kiló vagyok. De nem mondanám magam soványnak a 163 centimhez. Egyébként ha híznék az a hasamra menne és nem a mellemre:/ Utóbbi időben felszedtem pár kilót és mind a hasamra ment:(
2008. aug. 16. 07:48
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor gyúrj mellre! Furcsán hangzik egy lánynak, de tényleg megemeli a melleket, mivel nekem is bevált! Sok sikert!
2008. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
ha 163 cm-hez 47 kg vagy, akkor valószínűleg nem csak a melled a kicsi, hanem alapból vékony lány vagy. próbáld meg elfogadni így magad mást nemigen tudsz tenni..esetleg a műtét..
2008. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon lapos voltam, és ha híztam is a hasamra ment sajnos. Most kisbabát várok és szerencsére csak a mellemre híztam, de oda rendesen. Nem hiszem, hogy bármi természetes módja vola a mell növelésének egyébként. A plasztikai műtét nagyon drága és véleményem szerit nagyon

durva csúnya műciciket "gyártanak" néha.

A bébi előtt sokat segített a melltartó kiválasztása: legyen merevítős, szivacsos, sőt lehet kapni félhold alakú, melltatóba rögzíthető mellkerekítő-emelő betéteket, ami ugyan csalás, de látványos eredmény érhető el vele.

Egyébként ha összehasonlítom 75A és 90D közti mellem szeritem sokkal kényelmesebb volt az előbbi. És ne aggódj, majd ha egyszer bébit vállalsz neked is biztosan megnő.

2008. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Húú köszi a választ, remélem akkor tényleg meg fog nőni:) Mert nem nagyon merem bevállalni a plasztikai műtétet.
2008. aug. 17. 16:03
 17/25 anonim ***** válasza:
Vegyél "varázsmelltartót" szilikonbetéttel;)
2008. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is marha kicsi, sőt szinte semmi nincs.Én 18 vok és szerintem ez már semmit nem fog nőni.Nekem meg az a rossz, hogy a 70A az kicsi.Ugyanis a kosár az éppenhogycsak jó, de nekem a 70-es az kicsi mert szorít.így nekem 80-as kell.De abból meg már nincsen csak B kosarú.Szóval választhatok:Vagy szorít vagy telepakolom szivaccsal.De akkor már nagyon nagynak érzem ahhoz képest, hogy tudom, hogy mekkora melleim vannak.A strand....nyugi én 2. éve nem találok magamra bikinit.A legkisebb bikini S-es is úgy eláll tőlem, hogy nem tudom felvenni.Szóval strandra nem megyek......Ha hízok....nekem csípőre, hasra megy, meg néha fenékre.De hogy mellre nem az biztos.Azt mondják, hogy a fogamzásgátló tabletta is növeszti egy kicsit.Na hát én szedem (de persze nem a mellméretem miatt kezdtem el hanem a vérzésem miatt kellett elkezdeni szednem) és már az 5. levélnél járok és hát.....semmi....semmit sem változott.Lehet hogy majd később fog mit tudom én egy év múlva gyógyszer mellett de nagyon kicsi esélyt látok rá.Én erősen gondolkodom a műtéten...nem kell nagy csak egy kényelmes B kosarú.Nekem az nagyon tetszene....de tényleg egy párkapcsolatban nem ez a lényeg, esetleg ugye téged zavar.Amúgy ismerek olyan nőt akinek szintén nagyon kicsi volt a melle és azt mondta, hogy nem lett nagyobb a melle amikor terhes lett.Viszont sok teje volt.És sokáig tudta szoptatni a gyerekét.Bár ez alkati kérdés hogy fog-e változni vagy sem.
2008. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én 5 éve szedek fogamzásgátlót és nem nőtt semmitse:) A páromat nem zavarja csak engem, de nagyon:( Úgy látszik be kell érnem ezzel ami van... Köszi a válaszokat:)
2008. aug. 18. 08:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
90D már nem csak a cicire nöt, ha valaki 90D hord azt jelenti hogy a háta is igen megnött, a 90 már inkább egy kövér testalkatot jelent. és a melle igazábol csak arányosan nött hozzá. a mell ha nem hízol meg szülésnél max egy méretet nö, de nem tuti hogy az alakja és állaga is szép lesz.
2008. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!