Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 évesen 70/a nagyon kicsi?...

16 évesen 70/a nagyon kicsi? Hogyan tudnám növelni a mellem?

Figyelt kérdés
nem tudok feloldódni még a barátom előtt sem a mellem miatt..hogyan tudnám növelni?
2010. szept. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
UU.Hallod!Én teljesen tökre ugyan ebban a cipőben járok,mint Te!Nekem 70/b.Én is rettentő gátlásos vagyok a barátom előtt.Viszont mikor először meglátta közelebbről,azt mondta,hogy nagyon szépek és,hogy eddig miért takargattam őket. :) Szóval nyugi.Mindenki azt mondja,hogy fog még nőni meg stb,de a lelkem mélyén én is nagyobbat szeretnék,még a barátom véleménye ellenére is! :( 16/L
2010. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Push up melltartó.
2010. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezzel nem vagy kisegítve, de nekem pl 16 évesen B-s volt, 18-20 évesen meg már C-s kellett. Lényeg, hogy még van esélyed arra, hogy nőjön. A barátod ha veled van, az nem a melleid miatt van. Növelni nem nagyon tudod (műtéten kívül persze, de gondolom, hogy Te sem erre gondoltál. Én ezekben a mellnövelő tablettákban nem hiszek. Esetleg fogamzásgátló, de 16 évesen még szerintem azt sem kéne. Még nem vagy kifejlődve teljesen, és bezavarhat.)
2010. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!